Szukaj

Sobowtór Katarzyny Cichopek zawalczył o tytuł Miss Polski 2020. Podobieństwo uderzające, tylko fryzura inna

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Gala Miss Polski 2020 odbyła się w niedzielny wieczór. Do konkurencji przystąpiła uczestniczka, która – jak twierdzą internauci – jest łudząco podobna do Katarzyny Cichopek. Tylko fryzury mają różne.

Wybory Miss Polski to konkurs posiadający wieloletnią tradycję. W niedzielny wieczór odbył się on po raz 31. Do walki o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki stanęły 23. uczestniczki. Gala finałowa Miss Polski 2020 odbyła się w Warszawie, w studiu Cyfrowego Polsatu. Z uwagi na pandemię koronawirusa całe wydarzenie odbyło się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wydarzenie poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna, a z uczestniczkami poza sceną rozmawiała Agnieszka Hyży.

Zobacz także: Anna-Maria Jaromin ma ciekawą przeszłość. Dokopaliśmy się do jej starych zdjęć

Sobowtór Katarzyny Cichopek w konkursie Miss Polski 2020

Sandra Naum w konkursie wystąpiła z numerem 18. 22-latka pochodzi z Łącza. Jest studentką pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, na specjalności aktorstwo i wokalistyka. W wolnych chwilach gra na fortepianie, piecze ciasta, czyta książki, gra w szachy oraz udziela się charytatywnie:

Swoją przyszłość wiążę ze sceną, dawaniem ludziom radości, niesieniem pomocy, dążeniem do bycia dobrym człowiekiem.

Podczas przygotowań do finału konkursu uczestniczki otrzymały zadanie, w którym miały opowiedzieć o swoich planach na nadchodzący rok. Sandra nie będzie mogła narzekać na nadmiar wolnego czasu:

Dostaliśmy nowe zadnie od @miss.polski by opowiedzieć wam o naszych planach i marzeniach na nadchodzący rok.
U mnie sytuacja nie jest bardzo skomplikowana – najważniejszym jest to, by każdego dnia nie zamartwiać się i nie stresować sprawami na które nie mamy wpływu. By czerpać całymi garściami z możliwości, które dał mi zeszły rok.
Wprowadzić nowe rozwiązania do swojego życia, które pomogą chronić środowisko.

A ponadto:
Opanować nowy instrument – ukulele.
– jak najwięcej czytać i oglądać dużo dobrego kina,
– nadrobić zaległości w tańcu,
– jeśli zostanie dana mi taka szansa, to pięknie byłoby odbyć jakąś podróż i zobaczyć kawałek świata,
– Dostać się do finału konkursu Miss Polski i jak najlepiej ukazać to najważniejsze kobiece piękno – czyli jej wewnętrzne dobro,
Ale najważniejsze – żyć i cały czas piąć się w górę marzeń. Życzę także wam i sobie byście nie bali się wychodzić ze strefy komfortu i próbować nowych rzeczy, nie odkładać niczego na jutro, tylko działać już, teraz. Nie martwić się opinią innych tylko robić swoje i to, co się kocha.

Już kilka sekund po tym, jak ruszył finał konkursu, można było zauważyć, że Sandra łudząco przypomina Katarzynę Cichopek. Obie mają bardzo podobne rysy twarzy, oczy, a nawet uśmiechy – a tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy aktywnie komentowali zdjęcia na Instagramie. Różni je jedynie fryzura, ponieważ finalistka Miss Polski 2020 jest rudą pięknością.

Czy Wy również dostrzegacie podobieństwo do Katarzyny Cichopek? W naszej galerii znajdziecie zestawione zdjęcia obu pań.


Sandra Naum i Katarzyna Cichopek

Sandra Naum i Katarzyna Cichopek

Kandydatka nr 18: Sandra Naum, 22 lata, Łącza

Kandydatka nr 18: Sandra Naum, 22 lata, Łącza

Kandydatka nr 18. - Wybory Miss Polski 2020, Sandra Naum

Kandydatka nr 18. - Wybory Miss Polski 2020, Sandra Naum

Dodaj komentarz