Nie brakuje porannej dawni informacji w Faktach, aktualnej prognozy pogody i ciekawych gości. Niestety w sobotę wielbiciele programu nie zobaczą go na ekranie. O czym poinformowała produkcja?
Sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN odwołane. Produkcja wyjaśnia powody
Sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN miało być wyemitowane w innych godzinach niż zwykle. Przypomnijmy, że program zaczyna się o godz. 8.00, ale tym razem miał zacząć się pół godziny wcześniej z uwagi na trwający Konkurs Skoków Narciarskich w Planicy.
Jednak pogoda okazała się bardzo kapryśna, skoki przeniesiono o jeden dzień, więc zdecydowano się odwołać sobotnie wydanie śniadaniówki.
Produkcja poinformowała na swojej stronie internetowej, że w sobotę widzowie, zamiast śniadaniówki, będą mogli oglądać konkurs indywidualny w skokach narciarskich. Kiedy wróci Dzień Dobry TVN?
To ważne informacje dla wielbicieli programu. Wydaje się nam jednak, że ze względu na powody odwołania śniadaniówki, nikt nie będzie miał żalu do produkcji. Naszym skoczkom życzymy powodzenia.