Znany raper trafił do szpitala. Zdjęcia jakie pokazał wywołują dreszcze

Sobota ma kontuzję

Sobota ma kontuzję

Znany raper trafił do szpitala. Widok, jaki zafundował swoim fanom, przyprawia o dreszcze. Narzeka na polską służbę zdrowia. Zobaczcie.

Znany raper, a ostatnio także zawodnik Fame MMA podczas przygotowań do walki nabawił się kontuzji. Cierpliwie czekał w kolejce do lekarza, ale jego stan się pogorszył. Na Instagramie pokazał drastyczne zdjęcia. Zapewnia jednak, że jest już lepiej.

Sobota pokazał kontuzję. Zdjęcia z rehabilitacji

Michał „Sobota” Sobolewski to jeden z tych uczestników Fame MMA, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Raper na polskiej scenie funkcjonuje od ponad 20 lat. To także jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników gali. Swoją karierę muzyczną zaczynał jeszcze pod koniec lat 90. XX wieku. Może pochwalić się potężną dyskografią, a jego płyty niejednokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach OLiS.

Prężnie działa także w social mediach i to tam pokazał, czym kończy się grzeczne czekanie w kolejce do lekarza. Kiedy już nic nie pomogło na jego kontuzję, czyli zapalenie kaletki stawu łokciowego, tylko punkcja i pijawki przyniosły ulgę. Zdjęcia z terapii wywołują dreszcze, ale najważniejsze, że pomagają.

@dynarska_rehabilitacja
Tam gdzie wszyscy zawiedli 🙂
Czyli w szpitalu wyznaczyli termin na październik, a ja głupi zamiast od razu dzwonić do ludzi, którzy mnie od ponad pół roku ogarniali i przygotowali do walki, to się w szpitalną kolejkę ustawiłem
Zapalenie kaletki stawu łokciowego: punkcja i pijawki. Dzisiaj już dużo lepiej

Sobota: Kim jest?

Michał „Sobota” Sobolewski jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Urodził się 25 lutego 1977 roku w Szczecinie. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Posługiwał się różnymi pseudonimami. Znany był jako S.O.B., Szekspir i eSS.

Początkowo związał się z zespołem Uquad-Squad, a w 1999 roku dołączył do popularnego wówczas Snuz. Wraz z grupą nagrał wydany rok później album zatytułowany Towar to sprawdzony maksymalnie czysty. Po rozwiązaniu zespołu raper kontynuował działalność artystyczną w składzie Mores RSH, wraz z którym nagrał m.in. dwie piosenki na ścieżkę dźwiękową głośnego dokumentu Sylwestra Latkowskiego Klatka.

Ma na swoim koncie współpracę z ogromną ilością innych gwiazd polskiej sceny. Nagrywał m.in. z Borixonem, Chadą, Paluchem, Tede czy Pihem. Sobota zagrał też w filmach, między innymi epizod w Kobietach mafii Patryka Vegi.

W marcu ubiegłego roku ożenił się z Niéllé Diarrą. 


Sobota podczas terapii pijawkami

Sobota podczas terapii pijawkami

Sobota podczas terapii pijawkami

Sobota podczas terapii pijawkami

Sobota podczas terapii pijawkami

Sobota podczas terapii pijawkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×