Tak źle z Kanye Westem jeszcze nie było! Kolejna wielka gwiazda odwróciła się od milionera!

Kanye West

Kanye West

Snoop Dogg odwrócił się od Kanye Westa

Kanye West długo pracował nad tym, żeby wyrobić sobie markę największego skandalisty i najbardziej kontrowersyjnego artysty w dziejach. Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do znaczenia Kanye na światowej scenie muzycznej, raper dbał, żeby je rozwiać:

Jestem Warholem. Jestem numerem jeden, jestem najbardziej wpływowym artysta tego pokolenia. Jestem Szekspirem, Waltem Disneyem, Nike, Goggle’m. (…) Najbardziej boli mnie to, że nigdy nie będę mógł zobaczyć siebie jak występuję. (…) Jedyną rzeczą która mnie naprawdę uspokaja jest mój sukces, lubię o nim myśleć. (…) Jestem moim ulubionym raperem. (…). Nie jestem fanem książek, jestem dumnym nie-czytającym. Koniec końców jestem legendą-czy ci się to podoba czy nie

To fragmenty niektórych wywiadów z pewnym siebie muzykiem. Jego geniusz jednak nie do końca przekonuje kolegów z branży, a zachowania budzą śmiech i politowanie. Po ostatnim, głośnym koncercie, kiedy Kanye wykonał trzy numery a potem zaczął wykrzykiwać, że Jay-Z nie chce do niego dzwonić a Beyonce go nie szanuje, trafił na obserwację na oddział psychiatryczny w szpitalu w Los Angeles. Internety i środowisko już zaczęły komentować a pierwszym komentującym był Snoop Dogg, który znalazł się na przerwanym koncercie Kanye i skomentował jego występ jeszcze w trakcie, kiedy samozwańczy geniusz wrzeszczał ze sceny do Beyonce.

Ten czarnuch jest szalony, ten czarnuch na scenie jest bardziej szalony niż gówno, które ja mam w głowie...Ten czarnuch jest szalony. Nie mogę uwierzyć, ze on ciągle mówi. Wybrał złą noc, żeby sobie ulżyć w taki sposób, te czarnuchy z Sacramento nie czują tego gówna. Powinien mieć kilku dziwnych skur…ów obok siebie, kiedy wygadywał te rzeczy. To tylko moja myśl. Palę trawę. Po trawie nie robisz takich rzeczy, na czym do cholery jest on? (That n***a crazy. This n***a onstage… this n***a crazier than the sh*t I got on my head… That n***a crazy. I can’t believe he still talking. He picked the wrong night to vent like that. Them Sacramento n***as ain’t feeling that sh*t. He shoulda had a bunch of weird motherf**kers like you when he was talking that weird-ass sh*t… That’s just my thought. I smoke weed. Weed don’t make you do that. What the f**k is he on? hollywoodlife.com)

Dodatkowo po wspomnianym koncercie kolejny raper – Bow Wow wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie butów z kolekcji Kanye z komentarzem „Oddam swoje Yeezys, prześlę bezpłatnie zainteresowanym, rozmiar 9,5”. Myślicie, że w związku z tym wszystkim Kanye odsunie się nieco i wycofa w szołbiznesowy cień? Czy jednak nadal będzie w świetle jupiterów pokrzykiwał o swoim geniuszu?

Zobacz: Co się dzieje z Kanye Westem? Trafił do szpitala! Jego zachowanie jest niepokojące!

Pierwsze zdjęcia Kim Kardashian i Kanye Westa po napadzie

Kanye West nie radzi sobie

Snoop Dogg może nie odzyskać 422 tysięcy dolarów

Snoop Dogg nie lubi Kanye Westa


Pierwsze zdjęcia Kim Kardashian i Kanye Westa po napadzie

Pierwsze zdjęcia Kim Kardashian i Kanye Westa po napadzie

Kim Kardashian i Kanye West podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2016

Kim Kardashian i Kanye West podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2016

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×