Co się stało? Zdjęcie Macieja Musiała zaniepokoiło fanów. Pokazał się w nie najlepszej formie

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał opublikował zdjęcie, które zmartwiło jego fanów. Smutny wyraz twarzy i brak opisu pozostawiły szerokie pole do interpretacji.

Maciej Musiał próbował studiować filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, ale po niecałym roku porzucił kierunek i w 2016 roku rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, które ukończył trzy lata później.

Kariera Macieja Musiała

Aktor twierdzi, że wczesny debiut na scenie sprawił, że do głowy uderzyła mu woda sodowa.

Miałem moment, gdy mi odbiło. Byłem w podstawówce, zagrałem w pierwszym serialu. Moja paczka powiedziała wtedy: Musiał, sorry, już nie jesteś z nami. Po roku samotnego siedzenia w ławce doszedłem do siebie. Na pewno pomagają mi wiara, pasja – zdradził.

Pierwsze ważniejsze role zagrał w serialach Ojciec Mateusz i Hotel pod żyrafą i nosorożcem. W latach 2011–2020 wcielał się w rolę Tomka Boskiego w serialu komediowym TVP2 Rodzinka.pl. Ponadto grał w serialach telewizyjnych, takich jak Hotel 52Krew z krwi czy Czas honoru.

Jakby tego było mało, Maciej Musiał był pomysłodawcą i producentem wykonawczym pierwszego polskiego serialu Netflixa, 1983, w którym zagrał główną rolę.

Współtworzyliśmy ten projekt z Joshem, on pisał. W pewnym momencie oddaliśmy go Netfliksowi i Agnieszce Holland. Projekt poszedł do realizacji, a ona podjęła decyzję, że to ja zagram postać Kajetana. – opowiadał o serialu.

Po występie w serialu Agnieszki Holland aktor zaczął na poważnie myśleć o zrobieniu kariery w Stanach Zjednoczonych. Poleciał do USA i zrozumiał jak trudne i niewdzięczne  jest to wyzwanie.

Korespondowałem z managementem w Stanach, od którego usłyszałem, że mam tam przylecieć. Wsiadłem więc w samolot i poleciałem. Na miejscu menadżerka powiedziała mi, że niepotrzebnie przyjechałem, bo nikogo nie ma teraz w mieście i nic nie zdziałam. Byłem bardzo zły (…) Bilet powrotny miałem za miesiąc – opowiadał Plejadzie.

Ten czas próbował jednak wykorzystać i spróbować swoich sił.  Wziął udział w paru przesłuchaniach, jednak bez oczekiwanych efektów. Na brak zleceń Maciej nie może narzekać. Niedawno wystąpił w serialu Wiedźmin oraz Motyw w TVN. Niebawem pojawi się także w serialu Klangor, który dla Canal+ wyreżyseruje Łukasz Kośmicki.

Póki co Maciej Musiał prezentuje siebie z zadumaną miną prosto z łóżka. Co może znaczyć jego smutna mina? Brak opisu pozwolił internautom na bardzo luźną interpretację. W większości fani poczuli się zaniepokojeni i zaczęli aktora pocieszać:

  • A co za smutas?
  • Dasz sobie radę, wierze w ciebie!
  • Kiedy okazało się, że u fryzjera nie ma już wolnych terminów do października…

A waszym zdaniem, skąd ta smutna mina u aktora?

View this post on Instagram

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on


Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×