Wyciekły SMS-y Melanii Trump. Gdyby była Pierwszą Damą, mogłyby mocno nadszarpnąć jej wizerunek

Melania Trump - treść SMS-ów, które wyciekły

Melania Trump - treść SMS-ów, które wyciekły

Melania Trump przez lata była na świeczniku, jednak niewiele było wiadomo na jej temat. Właśnie wyciekła treść SMS-ów, które wysłała do szefa swojego sztabu. Jeszcze kilka miesięcy temu mogłyby poważnie zaszkodzić jej wizerunkowi Pierwszej Damy.

Po tym jak Donald Trump wygrał w 2017 roku wybory prezydenckie w USA, jego żona, Melania Trump, zaczęła pełnić funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Towarzyszyła mężowi podczas wszystkich spotkań służbowych i niemal zawsze zachwycała świetnie dobranymi stylizacjami, które był dziełem największych projektantów mody.

Melania żyła przez lata w cieniu męża i niewiele było wiadomo na jej temat. Wiele osób uważało, że wraz z ukochanym tworzą idealnie dobraną parę, choć z czasem w mediach coraz częściej zaczęły pojawiać się informacje o kryzysie w ich związku. Mówiło się nawet, że planują rozwód. Osoba z ich otoczenia już jakiś czas temu twierdziła, że Pierwsza Dama nie jest szczęśliwa u boku Donalda.

Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści.

Wyciekły SMS-y Melanii Trump. Co napisała?

W 2021 roku następcą Donalda Trumpa został Joe Biden. Krótko po tym jak 45. prezydent Stanów Zjednoczonych przegrał wybory, jego żona usunęła się w cień. CNN dotarło do przyjaciół Melanii, którzy stwierdzili, że przestała angażować się w politykę, ponieważ „ma jej po dziurki w nosie”:

Ponowne bycie pierwszą damą nie jest tym, czego chce Melania. Dla niej to był rozdział, który już zamknęła — komentuje osoba z otoczenia Trump.

Teraz była Pierwsza Dama, ponownie znalazła się na językach. Wszystko za sprawą książki I’ll Take Your Questions Now: What I Saw in The Trump White House (Teraz odpowiem na wasze pytania: Co zobaczyłam w Białym domu u Trumpów), której autorem jest Stephanie Grisham – była rzecznik prasowa Białego Domu. Do fragmentów pozycji dotarł portal Politico.

Autorka na łamach swojego dzieła ujawniła treść SMS-ów, które wymieniła z Melanią Trump 6 stycznia 2021, podczas gdy uczestnicy zamieszek szturmowali Kapitol. Grisham zdradziła, że tego dnia napisała do Trump wiadomość z zapytaniem o to, czy ma na jej profilu na Twitterze zamieścić wpis, dotyczący obecnej sytuacji:

Chcesz pisać na Twitterze, że pokojowe protesty są prawem każdego Amerykanina, ale nie ma miejsca na bezprawie i przemoc?

Stephanie nie czekała długo na odpowiedź. Nie upłynęła minuta, jak Melania odpowiedziała:

Nie – napisała była Pierwsza Dama.

Kilka dni później Trump pojawiła się na czołówkach światowych gazet, ponieważ okazało się, że w momencie, w którym buntownicy przejęli Kapitol, ona nadzorowała sesję zdjęciową elementów dekoracyjnych wnętrz w Białym Domu. Na te zarzuty zareagowała bezzwłocznie, twierdząc, że są to lubieżne plotki i wprowadzające w błąd oskarżenia.

Jak widać była Pierwsza Dama nawet w czasie prezydentury męża potrafiła być obojętna na to, co działo się w jej kraju. Gdyby treść powyższej wiadomości została upubliczniona wcześniej, z pewnością mocno nadszarpnęłaby jej wizerunek.


Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×