Śmiertelny wypadek po weselu znanej influencerki. Nie żyją dwie osoby, a 4-letnie dziecko trafiło do szpitala

Śmiertelny wypadek po weselu influencerki

Śmiertelny wypadek po weselu influencerki

Śmiertelny wypadek po weselu znanej influencerki. Nie żyją dwie osoby, a 4-letnie dziecko wymagało natychmiastowej hospitalizacji.

Martyna Kaczmarek znana z promowania ciałopozytywności influencerka, relacjonowała w sieci swój ślub. Niestety finał pięknej uroczystości był tragiczny.

W niedzielę na profilu instagramowym kobiety pojawił się wpis, w którym potwierdziła, że jej goście weselni uczestniczyli w poważnym wypadku. Życie straciły dwie osoby, ucierpiało dziecko.

Nasi bliscy mieli wypadek samochodowy w drodze powrotnej. Z nimi na razie ok. Są w szpitalu na obserwacji. Dwie osoby zginęły (nie z naszych bliskich).

W kolejnej relacji Kaczmarek podkreśliła, że jej goście najprawdopodobniej uniknęli najgorszego, dzięki nowoczesnemu systemowi bezpieczeństwa w ich aucie.

Nie mogę oddychać. Moi bliscy przeżyli tylko dlatego, że mieli 2-letnie auto wysokiej klasy z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Ofiary jechały dwudziestokilkuletnim autem bez poduszek. Uważajcie na siebie, zapinajcie pasy – zaapelowała infuencerka.

Niestety takiego szczęścia nie miały dwie kobiety uczestniczące w tragicznym zdarzeniu.

Śmiertelny wypadek po weselu Martyny Kaczmarek

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na trasie Barczewo – Jeziorany w województwie warmińsko-mazurskim, niedaleko miejsca, gdzie było wesele Kaczmarek. Jak poinformowała policja, przed godziną 18.00 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – mercedes i audi. 53-latka i 67-latka jadące jako pasażerki audi zginęły na miejscu. Mercedesem podróżowało małżeństwo z 4-letnim dzieckiem – goście influencerki, które wymagało natychmiastowej hospitalizacji.

Wstępnymi ustalenia policji mówią, że to kierowca mercedesa miał być odpowiedzialny za spowodowanie kolizji. Z niewiadomych przyczyn 41-latek miał zjechać na przeciwny pas ruchu i tam czołowo zderzyć się z  drugim samochodem.

Kim jest Martyna Kaczmarek?

Martyna Kaczmarek to feministka oraz promotorka idei ciałopozytywności i siostrzeństwa, autorka profilu na Instagramie @martynakaczmarek. Mierzy się na nim ze stereotypami na temat feministek i feminizmu, dyskryminacją oraz body shamingiem. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 130 tys. osób.


Tragedia po weselu Martyny Kaczmarek

Tragedia po weselu Martyny Kaczmarek

Tragedia po weselu Martyny Kaczmarek

Tragedia po weselu Martyny Kaczmarek

Martyna Kaczmarek wyszła za mąż

Martyna Kaczmarek wyszła za mąż

Komentarze

 • Gość pisze:

  To rodzina adwokatów z dzieckiem. Ciekawe jak się ta sprawa zakończy podobno z ich winy.

 • Gość pisze:

  Bzdura o tym, że nowoczesne auto kogokolwiek uratuje. Jeśli kierowca potrafi jeździć, prowadzi ostrożnie i trzyma się zasad, to nawet trzydzietsoletni samochód go uchowa. Natomiast nawet najbardziej wypasiony mercedes będzie tylko nic niewartą puszeczką przy złej jeździe i przy braku szczęścia. Wszystko jest w rękach Boga. Pani influencerka bardzo się myli twierdząc, że uratuje człowieka drogie auto.

 • Jons pisze:

  Faza jak nic po weselu napewno mial promile.

 • Dawid P pisze:

  Proszę rodziny zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

 • Gość pisze:

  Wpis pani influsrerki brzmi jak lokowanie produktu. Zasami lepiej zamilknąć, no chyba, że liczy na jakiś kontrakt z Mercedesem na reklamę produktów. Niemniej, kiedy przeczyta się cały artykuł, a nie tylko wypociny nikomu nieznanej, infantylnej panienki, okazuje się, że chyba te systemy bezpieczeństwa trochę zawiodły, skoro kierowca wyjechał na czołówkę i zabił 2 osoby. Nie zabijają samochody( nie ważne, stare, nowe, drogie, tanie), tylko kierowcy, którzy nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa.
  Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.

 • Gość pisze:

  Brać ślub z feministkom to naprawdę trzeba być zdeterminowanym .

 • Grzegorz Olsztyn pisze:

  Influencerka jaki to zawód? Ile wnosi wartości dodanej dla społeczności lokalnej? Ta cywilizacja chyli się ku upadkowi.

 • Gość pisze:

  dokładnie

 • Gość pisze:

  Bardzo słaba wypowiedź. Nie każdego stać na super auto z salonu z zaawansowanym systemem bezpieczeństwa. Niestety o tym Pani wszechwiedzącą widocznie nie ma pojęcia żyjąc w swojej bańce mydlanej. Wstyd!

 • Gość pisze:

  Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.

 • Gość pisze:

  „Nie mogę oddychać. Moi bliscy przeżyli tylko dlatego, że mieli 2-letnie auto wysokiej klasy z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Ofiary jechały dwudziestokilkuletnim autem bez poduszek. Uważajcie na siebie, zapinajcie pasy”

  Nie potrzebne bylyby poduszki, gdyby jej bliscy tym wypasionym mercedesem nie zjechali na przeciwlegly pas ruchu i nie zabili dwóch kobiet.
  Lepiej sobie darować te medialne dywagacje, bo jak czyta to rodzina kobiet, ktore zginęły, to chyba ciężko im znieść takie niestosowne pieprzenie infuencerki.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×