Słynna para gejów nie odpuszcza Andrzejowi Piascznemu! W odpowiedzi opublikowali swój hit na święta [WIDEO]

andrzej piaseczny gej

andrzej piaseczny gej

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek nagrali świąteczną piosenkę

Powstał prawdziwy hit! Jakub Kwieciński i Dawid Mycek, jedna z najsłynniejszych polskich homoseksualnych par zdecydowała się rozpocząć karierę muzyczną. Znani z bardzo popularnych teledysków do coverów piosenek największych artystów zakochani nagrali wspólnie piosenkę Pokochaj Nas na Święta, która podbija internet. Do działania popchnął ich… Robert Biedroń i Andrzej Piaseczny!

Spotkaliśmy go przy okazji nagrania do jednego z programów. Zażartował wtedy: 'Chłopaki, trzeba się rozwijać, musicie zacząć śpiewać'. Potraktowaliśmy to wtedy jako żart, ale ziarno zostało zasiane. Na początku nieśmiało wracaliśmy do tematu, ale po jakimś czasie powstał tekst, który bardzo nam się spodobał i poczuliśmy, że trzeba coś z tym zrobić. Chcemy trochę wykorzystać klimat świąt, aby w ten okres wzajemnej życzliwości pozyskać trochę tego dobra dla naszych spraw i pokazać, że istniejemy tuż obok i że jesteśmy częścią tego społeczeństwa.

Pomysł nabrał kształtów za prawą Patryka Tylzy, znanego ze współpracy z zespołem Sound’N’Grace. Do działania Jakuba i Dawida skłoniły również wypowiedzi Piaska, którego ostro skrytykowali w mediach, sugerując, że artysta ukrywa swoją prawdziwą orientację bo boi się o popularność:

Skoro prawdziwi piosenkarze mają opory przed przyznaniem się, że są gejami, a do tego sypią piasek w inicjatywy LGBT, krytykując chociażby marsze czy parady, to uznaliśmy, że sami musimy zostać choć na chwilę piosenkarzami, aby pokazać, że piosenkarz-gej to żaden wstyd – komentują

Posłuchajcie ich piosenki i sami oceńcie. Będzie hit?

Zobacz: Szykuje się wielki gejowski ślub! Seksowny Ricky Martin lada dzień poślubi swojego przystojnego partnera!

Zobacz: Antoni Pawlicki jest homofobem?! Obraził gejów w TVN! Jak on mógł to powiedzieć na wizji?!

Zobacz: Andrzej Piaseczny przesadził? Obraził parę gejów, a oni ujawnili kulisy z jego prywatnego życia! “Oto człowiek, który…”


fot-piotr-kosterkiewicz-06

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek

fot. Magdalena Sobieska

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×