Szukaj

Dzisiaj ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Ujawniamy wszystkie szczegóły wielkiej ceremonii!

Zaproszenie na ślub Rozenek i Majdan

Zaproszenie na ślub Rozenek i Majdan

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana – wszystkie szczegóły

Dzisiaj wielki dzień – ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Od dwóch lat w mediach pojawiały się różne informacje na temat ceremonii. Teraz wiemy już wszystko! Znamy każdy detal najgłośniejszego ślubu 2016 roku. Suknia ślubna, zaproszenia, obrączki, pierwszy taniec, a nawet wystrój sali… Ujawniamy szczegóły.

Suknia ślubna i frak

Małgorzata Rozenek na ślub z Radosławem Majdanem założy suknię w kolorze gołębiego błękitu. Gwiazda otrzymała aż pięć kreacji od topowych projektantów. Najprawdopodobniej założy tę od Evy Minge. Designerka przygotowała dla gwiazdy TVN aż dwa projekty. Jeśli chodzi o Radosława Majdana – tym razem zdecydował się na czarny frak przygotowany przez markę Pako Lorente, której jest ambasadorem.

Zobacz: Zobaczcie suknię ślubną Małgorzaty Rozenek! Nie będzie biała! Projektanci zasypali ją kreacjami na tę wyjątkową okazję! Mamy zdjęcia

Jakie obrączki?

Obrączki dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przygotowała polska firma YES. Para zdecydowała się na model z białego złota za 17 tysięcy złotych.

Zobacz: Tak wyglądają obrączki ślubne Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zapłacili za nie prawie 20 tysięcy złotych!

Zaproszenie na ślub Rozenek i Majdana

Bliscy znajomi, przyjaciele i rodzina otrzymali od Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaproszenie, które jest ręcznie zdobione na czerpanym papierze. Projekt jest w kolorze gołębim, zdobiony listkami i inicjałami zakochanych – MR i RM.

Zobacz: Wyciekło zaproszenie na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Bardzo minimalistyczne i eleganckie. W takim stylu zorganizują ślub i wesele?

Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Podczas pierwszego tańca Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zatańczą do przeboju Whitney Houston i Mariah Carey When You Belive. Utwór wydany w 1996 roku promował film animowany Książę Egiptu.

Zobacz: Znamy piosenkę do której pierwszy taniec na zatańczą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan!

Gdzie odbywa się ślub?

W przeciwieństwie do Agnieszki Szulim, Małgorzata Rozenek zamiast zagranicy wybrała Polskę. Ceremonia i wesele odbędzie się w Konstancinie. Przyjęcie zostanie zorganizowane w ogromnym namiocie, co utrudnia pracę paparazzi. Miejsce zostanie przystrojone podświetlanymi literami RM i MR oraz setkami lampionów symbolizujących miłość.

Zobacz: Wszystko jest już gotowe! Zaglądamy za kulisy na godzinę przed ślubem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Ale pięknie!

Lista gości na ślubie

Na ślubie Rozenek i Majdana pojawi się cała plejada gwiazd. Para w show-biznesie uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych, dlatego też na weselu nie zabraknie takich osobistości, jak: Hanna Lis, Ewa Chodakowska, Tomasz Iwan, Łukasz Jemioł czy Edward Miszczak. Pojawią się również buldożki pary – Sisi i Lili.

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już w tę sobotę. Znamy listę gości! Pojawi się sporo gwiazd

Wszystko o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Wszystko o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana


Zaproszenie na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Zaproszenie na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Projekty sukien ślubnych dla Małgorzaty Rozenek

Projekty sukien ślubnych dla Małgorzaty Rozenek

Obrączki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Obrączki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×