Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz
Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Skończ kombinować!”
Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Skończ kombinować!”

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie...

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w...

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro
Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek...

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie...

Dziś niedziela, 19.08.2018

Już dzisiaj ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa! Przypominamy wszystkie szczegóły!

Pippa Middleton i James MatthewsŚlub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa – szczegóły

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, żony księcia Williama bierze ślub! Szczęśliwym wybrankiem jest milioner James Matthews. Od czasu, kiedy media obiegła informacja o zamążpójściu młodszej siostry księżnej Kate, zainteresowanie życiem prywatnym Pippy Middleton i jej narzeczonego jest ogromne. Analizowane są najdrobniejsze szczegóły z przygotowań do ceremonii. My również znamy kulisy tego dużego medialnego wydarzenia. Oto najważniejsze informacje związane z zaślubinami pary:

  • Zaręczyny Pippy Middleton

Para zaręczyła się w lipcu 2016 roku. Pippa Middleton dostała od swojego narzeczonego pierścionek z ogromnym diamentem, który dumnie nosi na swojej dłoni.

  • Ceremonia zaślubin 

Ślub pary odbędzie się w XII-wiecznym kościele pod wezwaniem świętego Marka, we wsi Englefield, w hrabstwie Berkshire. W tym samym miejscu, przed laty, związek małżeński zawarli również rodzice przyszłej panny młodej.

Podczas uroczystości  księżniczka Charlotte i książę George (dzieci siostry panny młodej księżnej Kate i księcia Williama) będą w orszaku sypali płatki kwiatów.

  • Zaplanowane atrakcje i przepych uroczystości

Cała impreza odbędzie się w szklanym namiocie. Motywem przewodnim na ślubie Middleton i Matthewsa będzie Szkocja. Do tego kraju będzie nawiązywać m.in. przyrządzone dla gości menu, składające się z dań serwowanych na bazie jagnięciny. Będzie również szkocka whisky. Samą imprezę natomiast prawdopodobnie uświetni występ oryginalnego, szkockiego dudziarza.

Na przyjęciu nie zabraknie takich ekskluzywnych niespodzianek jak kawior z bieługi o wartości 40 tysięcy funtów, przyjęcie uświetni występ gościa specjalnego (mówi się, że będzie to sam Ed Sheeran), będą stoły do ping-ponga, z których, w ramach rozrywki, będą mogli korzystać zaproszeni goście. Do swojej dyspozycją będą oni mieli także 50 luksusowych limuzyn.

Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że:

Wśród zaproszonych gości obowiązuje podobno zasada „nie przychodzimy z partnerami, którzy nie są naszym mężem/żoną – zdradza jeden z tabloidów – z jego treści dowiadujemy się również, że panna młoda chce, aby jej najważniejszy dzień w życiu przypominał swoim klimatem festiwal muzyczny

Trzeba przyznać, że to naprawdę bardzo ciekawy i intrygujący koncept.

  • Suknia ślubna

Trwają spekulacje na temat sukni Pippy. Mowa o spekulacjach, ponieważ do samego końca nie będzie wiadomo, na jaką suknię zdecydowała się panna młoda. Prawdopodobnie postawi na długą, białą, prostą i elegancką kreacje z koronką. Czy jednak te przypuszczenia się potwierdzą, tego dowiemy się dopiero podczas samej uroczystości.

Jedno jest pewne. Suknia Pippy, w całości będzie ręcznie uszyta i będzie nieprzyzwoicie droga. Projekt Gilesa Deacona został wyceniony na około 10 tysięcy funtów, czyli 50 tysięcy złotych. Sam welon został zaprojektowany przez Stephena Jonesa i kosztował przyszłych małżonków około 2 tysiące funtów tj. 10 tysięcy złotych.

Ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa budzi wiele emocji i jest szerokim echem komentowany przez światowe media. Z pewnością na samej uroczystości zaślubin, która jest ceremonią publiczną, nie zabraknie zarówno zwykłych gapiów, jak również krwiożerczych dziennikarzy, którzy będą chcieli wywęszyć najdrobniejsze szczegóły z zaślubin będących nie lada smaczkiem i wartym każdej ceny newsem.

Ślub Pippy Middleton: 50 luksusowych limuzyn, kawior za 200 tysięcy złotych, występ wielkiej gwiazdy… Znamy kolejne szczegóły!

Ostatnie godziny przed ślubem Pippy Middleton! Szklany namiot już stoi… Co jeszcze czeka na gości? Mamy zdjęcia!

Pippa Middleton i James Matthews już planują ślub

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Pippa Middleton wychodzi za mąż

Pippa Middleton i James Matthews znowu są parą

Pippa Middleton i James Matthews biorą ślubKtóra z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×