Szukaj

Żona Piotra Adamczyka po roku pokazała pierwsze ślubne zdjęcie. Co za romantyczne ujęcie

Piotr Adamczyk z żoną

Piotr Adamczyk z żoną

Żona Piotra Adamczyka pokazała zdjęcia ze ślubu. Miała ku temu szczególną okazję – właśnie para świętuje swoją pierwszą rocznicę małżeństwa.

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk niezbyt często pojawiają się razem w mediach. To głównie na profilu społecznościowym żony aktora możemy podglądać, jak wygląda ich wspólne życie. Małżeństwo rzadko bywa na tak zwanych ściankach, a z Instagrama Karoliny można wywnioskować, że wspólny czas uwielbiają spędzać w domowym zaciszu, z dala od blasku fleszy, a już najlepiej w otoczeniu swoich ukochanych czworonogów.

Aktor znany z wielkich kinowych hitów bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, a informacja o ślubie zaskoczyła wszystkich jego fanów. W zeszłym roku gwiazdor poślubił śliczną blondynkę. Żona Piotra Adamczyka ma za sobą karierę w moddelingu. Już jako nastolatkę można było ją zobaczyć na największych wybiegach w Mediolanie. Karolina ma również na swoim koncie kilka występów na dużym ekranie. W 2013 roku zagrała w filmie Herkules Bretta Ratnera. Mogliśmy ją zobaczyć również w kilku polskich produkcjach, między innymi w Diablo. Wyścig o wszystko, czy Polityka.

Żona Piotra Adamczyka pokazała ślubne zdjęcia

Informacja o ślubie tych dwojga obiegła media, gdy małżonkowie zdążyli już powiedzieć sakramentalne tak. Para nigdy nie afiszowała się ze swoimi uczuciami i rzadko można ich było spotkać na stołecznych imprezach.

Dzisiaj Karolina zaskoczyła wszystkich swoich obserwatorów, publikując pierwsze ślubne zdjęcia pary. To wszystko z okazji bardzo ważnego dla nich obojga dnia. Piotr Adamczyk razem z żoną świętują swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Papierowe gody wyzwoliły w modelce piękne wspomnienia, którymi postanowiła podzielić się w sieci. Pod postem pojawił się również ciekawy opis. Żona Piotra Adamczyka porównała ich małżeństwo do ulicy. Swój komentarz zilustrowała zdjęciem ze ślubu – widzimy na nim splecione dłonie, prążkowany garnitur aktora i wiązankę białych kwiatów.

Pierwsze koty za płoty. „Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie”  – czytamy pod zdjęciami.

Szczęśliwym małżonkom życzymy długiej wspólnej drogi i wielu udanych rocznic.


Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk, Karolina Szymczyk

Piotr Adamczyk, Karolina Szymczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×