Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: kolejna para rozwiodła się! To prawdziwy dramat dla ekspertów programu!Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Marcin rozwiedli się

Smuta wiadomość dotarła do fanów Agnieszki i Marcina, którzy zostali małżeństwem w wyniku eksperymentu TVN-u w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Chociaż eksperci zapewniali, że para pasuje do siebie idealnie i powinna stworzyć wieloletni związek, życie napisało inny scenariusz.

O rozstaniu napisał Marcin, którego sprowokowała do komentarza jedna z fanek. Internautka była zaniepokojona wyjątkowo rzadkim pokazywaniem zdjęć z ukochaną. Wówczas wszystko wyszło na jaw.

W porównaniu do Pauliny i Krzysia, to u was nie widać jakoś tego wspólnego życia z Agą – czytamy.

I tak tutaj pozostanie… gdyż nie jesteśmy razem – odpowiedział na zaczepkę Marcin.

Chociaż Marcin i Agnieszka nie są już parą, mężczyzna zapewnia, że ich relacja jest pozytywna:

Pani Sylwio. Nie można nikogo ocenić bez poznania go osobiście. To nasza wspólna decyzja – napisał.

Dodatkowo Marcin zaznaczył, że razem z Agnieszką dali sobie szansę i przestrzeń do poznania się, lecz nic z tego nie wyszyło:

Decyzja nie była łatwa, ale też nie miałem wpływu na to, kogo mi wybrano… Staram się nie oceniać nikogo na początku znajomości, daliśmy sobie szansę poznania się, ale zwyczajnie nie pasujemy do siebie – oznajmił były mąż Agnieszki.

Warto przypomnieć, że jest to już drugie małżeństwo, które okazało się nieudaną próbą eksperymentu telewizji TVN. Pierwszą parą, która zdecydowała się na rozwód byli Ania i Grzegorz.

Myślicie, że dwa pozostałe małżeństwa przetrwają?

Paulina i Krzysztof wystąpili w show TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Program sporo namieszał w ich życiu! Dopiero teraz zdradzili kilka pikantnych sekretów! [WIDEO]

Prawdziwy Sztos! „Ciąża z nieznajomym” to nowy program TV, w którym samotne kobiety będą mieć dzieci z obcymi mężczyznami!

Maciej Zień rozwodzi się? Czarne chmury zawisły nad jego małżeństwem! „Straciłem miłość mojego życia”

Będziesz oglądać program „Ślub od pierwszego wejrzenia”?Komentarzy: 5


Gość | 20 stycznia 2018, 19:36

Marcin to zimna kobieta i te jej miny zarozumiale a nic takieg soba nie reprezemtuj to poprostu baba.


Patrycja | 10 stycznia 2018, 17:46

Marcin to bardzo mądry i inteligentny mężczyzna. Posiada mądrość zawodową i jak wie czego tak naprawdę od życiz pragnie. Powodzenia Marcinie


Abdulapove | 22 grudnia 2017, 12:29

http://verteamsvime.blog.free.fr/index.php?post/2017/12/20/Applications-of-Lipases-as-Biocatalysts-download-epub Applications of Lipases as Biocatalysts


kristi | 16 grudnia 2017, 00:23

Pan ekspert Mosak wiedzial ze Agnieszka robi wszystkich w trabe.Pseudo-perfekcyjnie zadrwila z wszystkich( ten jej uśmieszek slodziutki)


Gość | 15 grudnia 2017, 07:42

jakie dwa już tylko jedno


Dodaj komentarz
×