„Ślub od pierwszego wejrzenia”: niespodziewany finał. Oliwia i Łukasz za kilka godzin zostaną rodzicami

Oliwia i Łukasz ze

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka, czym przyszły tata pochwalił się w mediach społecznościowych. Kiedy maleństwo pojawi się na świecie? 

Oliwia i Łukasz zgłosili się do programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Poznali się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, w momencie, w którym zostali małżeństwem. Przez kolejne tygodnie widzowie mogli śledzić ich losy i zobaczyć, czy ich związek przetrwa.

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zostaną rodzicami

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta nie tylko są nadal małżeństwem, ale wkrótce zostaną rodzicami. Dumny przyszły tata tą radosną informacją pochwalił się na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie z ukochaną. W opisie podziękował jej za każdą wspólnie spędzoną chwilę, podkreślając, że to dopiero początek ich wspólnej przygody:

Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na Twój temat, o tym jak bardzo mi na Tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję Ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo, że na początku będzie malutkie to dla nas będzie całym światem.
Kocham Cię!

Chociaż post pojawił się w sieci zaledwie wczoraj, małżonkowie lada moment zostaną rodzicami. Jak zdradzili w sobotę w Dzień Dobry TVN, maluszek nie spieszy się, by przyjść na świat:

Śmiejemy się z Łukaszem, że ja już jestem w 10. miesiącu ciąży, bo nasz dzidziuś stwierdził, chyba że tam mu wygodnie i on nie zamierza wychodzić, mimo że już jest jego pora — podkreślała Oliwia.

W tej samej rozmowie zdradzili przepis na udany związek:

Myślę, że dużo rozmowy, szczerej rozmowy. Dotarliśmy się. Można powiedzieć, że ten okres po programie to dopiero zaczynaliśmy się poznawać — dodał Łukasz.

Dorota Wellman po zakończeniu emisji materiału poinformowała, że Oliwia i Łukasz są na porodówce. Czekamy na pierwsze zdjęcie dziecka.


Oliwia i Łukasz ze

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami

Oliwia i Łukasz ze

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami

Oliwia i Łukasz ze

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×