Ślub od pierwszego wejrzenia: Mama Łukasza komentuje rozstanie syna z Oliwią. Da się to jeszcze posklejać?

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia komentuje rozstanie Oliwii i Łukasza. Ma dla nich cenne rady. Może ten związek da się jeszcze uratować. Głos w sprawie zabrała także mama Łukasza.

Program Ślub od pierwszego wejrzenia należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych reality show nadawanych w telewizji. Do udziału w nim mogą zgłaszać się osoby samotne, które poszukują wielkiej miłości. Jednak pierwsze spotkanie zakochanych odbywa się już przed urzędnikiem stanu cywilnego, który udziela im ślubu. Kandydaci do ożenku są wybierani przez ekspertów zatrudnionych w programie. Wśród nich są psycholodzy, którzy na podstawie rozmów i ankiet przeprowadzonych z uczestnikami dobierają ich pary.

Od wyjścia z urzędu losy małżonków są skrzętnie śledzone przez kamery programu. Zakochani najpierw jadą w podróż poślubną, a później razem zamieszkują. W ostatnim odcinku muszą zdecydować, czy walczą o małżeństwo, czy decydują się na rozwód. Chociaż większość par wybiera tę drugą opcję, to zdarzyli się i tacy, którzy postanowili dać sobie szansę. Wśród nich są Oliwia i Łukasz, którzy od samego początku wpadli sobie w oko. Przez rok tworzyli zgodni związek i zapewniali o swoim uczuciu. Doczekali się nawet syna. Tuż po świętach poinformowali o rozstaniu.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz wrócą do siebie?

Rozwód dla fanów programu, a zwłaszcza tej pary, jest ogromnym zaskoczeniem. Wspólnie wychowują syna Franciszka, a ich profile pełne są pięknych wspólnych zdjęć. Całą sytuację postanowiła skomentować mama Łukasza. Pani Anna jest bardzo aktywna na Instagramie, a na komentarz jednej ze swoich obserwatorek, dlaczego nie zabiera głosu w sprawie, odpowiedziała krótko:

Odjęło mi mowę.

Najwidoczniej teściowa nie spodziewała się, że jej synowa ogłosi na Instagramie taką nowinę. Do całej sytuacji odniosła się też Anita Szydłowska, która w programie znalazła swoją miłość i razem z mężem, którego poznała przed ołtarzem, razem doczekali się dwójki dzieci.

Przykro mi, że nie dane nam było się nigdy spotkać. Może moglibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem – uwierzcie, że nie raz byliśmy o krok od zamieszczenia podobnego wpisu. Jesteśmy postawieni w życiowej sytuacji, w której nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Przetrwanie po programie to ogromna praca i wyzwanie! Życzymy Wam dużo szczęścia, bo każdy na nie zasługuje. A teraz wiele siły i powodzenia dla obojga! Wasze drogi idą w różne strony, ale zawsze będą w jakiś sposób połączone.

Anita swoim komentarzem pod postem Oliwii dała nadzieję fanom na to, że ona i Łukasz mogą jeszcze uratować swoje małżeństwo. Jak sama twierdzi, chociaż ich życie wygląda jak bajka, to nie raz razem z mężem rozważali rozwód.


Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×