Szukaj

“Byli totalnie wykończeni”. Alexi Lubomirski ujawnił intymne szczegóły z małżeństwa Meghan i Harry’ego!

Alexi Lubomirski, ślub Harry i Meghan

Alexi Lubomirski wyjawił sekrety Meghan Markle i księcia Harry’ego

Królewski fotograf polskiego pochodzenia, Alexi Lubomirski, był odpowiedzialny za zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego nie tylko podczas zaręczyn czy samego ślubu. To również on stworzył przepiękne, intymne ujęcie pary na schodach prowadzących do East Terrace w zamku Windsor. Jak się okazuje, zdjęcie, które ma już ponad 2 miliony polubień na Instagramie, powstało w bardzo spartańskich warunkach:

Wyszliśmy tam i mieliśmy może trzy i pół minuty by zrobić kilka szybkich ujęć, bo wszystko musiało być jak w zegarku. To był jeden z tych magicznych momentów, gdy jesteś fotografem i wszystko układa się jak trzeba. Powiedziałem: “Zanim wejdziecie, usiądźcie na tych schodach”. Usadowiła się między jego nogami. Była taka chwila, w której zaczęli się śmiać, bo byli totalnie wykończeni i szczęśliwi, że to w końcu koniec. Uchwyciłem jeden z tych pięknych momentów.

Alexi wyjawił też, że piękne rodzinne zdjęcia zrobione w Green Drawing Room były dokładnie zaplanowane. Miał na nie pomysł, miał marzenie do spełnienia i wykonał swoje zadanie w stu procentach:

Nie chciałem, żeby to wyglądało jak zdjęcie drużyny sportowej czy żołnierzy, sztywne i liniowe. Więc rozmawialiśmy o tym, jak to rozbić, wydobyć inny rytm i asymetrię i wszystko sprowadziło się do małych rzeczy. Nic szalonego. Chodziło o rozkład ludzi – chcieliśmy, by część siedziała, część stała, dzieci były na kolanach rodziców. Najtrudniejsze było wydobycie realności – dodał.

Jak wam się podobają zdjęcia wykonane przez Lubomirskiego? Świat jest nimi zachwycony.

UPS… Internauci dopatrzyli się potwornej wpadki na ślubnym portrecie Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×