Szukaj

Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Coś stanęło im na przeszkodzie!

Książę Harry i Meghan Markle ślub

Książę Harry i Meghan Markle ślub

Problemy ze ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego

Spektakularne zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry’ego zelektryzowała media na całym świecie. Jak się jednak okazuje, zapowiadany na maj 2018 rok ślub pary może nie dojść do skutku! Wiemy dlaczego! Przed zawarciem związku małżeńskiego amerykańska aktorka musi spełnić szereg kryteriów. M.in. powinna zostać ochrzczona w obrządku Kościoła Anglii i przyjąć bierzmowanie. Informację tę podał na specjalnej konferencji prasowej sekretarz księcia Harry’ego do spraw komunikacji, Jason Knauf. Powołał się na nią w swoim artykule natomiast The Telegraph.

Warto przypomnieć, że przed ślubem z księciem Williamem do bierzmowania przystąpiła również księżna Kate (ochrzczona w obrządku Kościoła Anglii została jeszcze jako dziecko). Meghan Markle wychowywała się w wierze protestanckiej, podobnie jak jej matka. Jak donosi magazyn People, jej ojciec należał natomiast do Kościoła Episkopalnego. Aktorka uczęszczała jednak do katolickiego liceum. Jak podkreślają zagraniczne media to, że zdecydowała się na chrzest i bierzmowanie w obrządku Kościoła Anglii to ukłon w stronę babci przyszłego męża, Elżbiety II, która posiada tytuł „Obrończyni Wiary i Najwyższego Zwierzchnika Kościoła Anglii”.

Co ze ślubem?

Piękna Meghan, znana z serialu „Suits” urodziła się w Los Angeles, jednak planuje starać się o obywatelstwo Wielkiej Brytanii. W związku z tym nie wiadomo, czy po ślubie z księciem Harrym zrezygnuje docelowo z amerykańskiego paszportu czy też ich dzieci będą posiadały podwójne obywatelstwo. Przypomnijmy, że wiadomość o zaręczynach Meghan Markle i księcia Harry’ego obiegła media 27 listopada. Potwierdził ją Pałac Kensington, zaś wkrótce po tym aktorka i syn księżnej Diany wzięli udział w sesji zdjęciowej, w trakcie której przyszła panna młoda zaprezentowała pierścionek zaręczynowy. Udzielili również pierwszego wspólnego wywiadu, w którym m.in. zdradzili, jak wyglądał moment, w którym książę Harry poprosił aktorkę o rękę.

Meghan Markle i książę Harry poznali się latem 2016 roku w trakcie turnieju Wimbledon. Bardzo długo nie mówili oficjalnie o swoim związku. Po raz pierwszy kulisy znajomości zdradziła aktorka w wywiadzie dla Vanity Fair we wrześniu tego roku.

 Czy uda się zatem Meghan Markle, poślubić księcia Harry’ego?

Zobacz: Książę William skomentował zaręczyny księcia Harry’ego i Meghan Markle. Internet wybuchł śmiechem!

Zobacz: Wyciągnęli fatalną wpadkę Meghan Markle! Przypomniano jej słowa z przeszłości na temat Wielkiej Brytanii

https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-pierscionek-zareczynowy-ksiaze-harry-cena-historia_601432.html


Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×