Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Światowej sławy polska top modelka i nagrodzony Oscarem 60 letni znany reżyser wzięli ślub! Dla niego rozwiodła się z francuskim milionerem!Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela wzięli ślub!

Nagrodzony Oscarem polski reżyser Idy Paweł Pawlikowski i światowej sławy polska modelka Małgorzata Bela są już są po ślubie. Zdecydowali się na ceremonię po dwóch latach związku. Pierwszy raz publicznie pojawili się razem w Cannes, a w Polsce zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Ojciec”. Kolejno podziwialiśmy ich wspólne zdjęcia pełne czułości na premierze filmu „Nowy Świat” w Warszawie, a później na gali rozdania Paszportów Polityki.

Potwierdzeniem tej zaskakującej informacji jest pojawienie się Małgosi Beli i Pawła Pawlikowskiego podczas berlińskiego European Film Awards. Zdjęcie modelki w agencjach zdjęciowych podpisano „Małgorzata Bela-Pawlikowska”.

Serdecznie gratulujemy!

Agata Kulesza była bardzo poważnie chora. Dlatego zniknęła z show-biznesu!

Oscary 2017 już dzisiaj! Kto z Polski dostał prestiżową nagrodę? Które gwiazdy uczestniczyły w gali? Przypominamy wszystkie historyczne sukcesy naszych rodaków [WIDEO + GALERIA]

Paweł Pawlikowski z nową partnerką razem na premierze filmu!

 

Czy śledzisz ceremonię rozdania Oscarów?Komentarzy: 1


Gość | 14 grudnia 2017, 17:27

20 lat różnicy?? Wow, wyglądają na rownolatków!


Dodaj komentarz
×