Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

Zdjęcie (1) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[1/12] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Zdjęcie (2) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[2/12] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Zdjęcie (3) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[3/12] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Zdjęcie (4) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[4/12] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Zdjęcie (5) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[5/12] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na pokazie 4F (Fot. ONS)

Zdjęcie (6) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[6/12]

Zdjęcie (7) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[7/12]

Zdjęcie (8) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[8/12] Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska (fot. AKPA)

Zdjęcie (9) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[9/12] Paulina Smaszcz Kurzajewska, Maciej Kurzajewski

Zdjęcie (10) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[10/12] Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Zdjęcie (11) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[11/12] Fotografia: screen z Facebook.com

Zdjęcie (12) Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

[12/12] scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  ale jakie nogi klocki!!! hahaha

 • Gość pisze:

  Fajny wianek, ale im niżej, tym gorzej. Wszystkiego za duzo: kropki, paski, koronki, dopięte kwiaty, połyskujące rajstopy, bufiasta spódnica zróżnicowanej długości – uffff
  A wystarczyło wystarczyło żre, y gniewać z tych dodatkowych ozdobników, wyrównać spódnice na długa i byłoby z tymi chabrami fajnie, a tak wyszedł amerykański kicz…

  • Gośćmatka pisze:

   Ślub kościelny nogi i ręce zakryte a nie kiczowatość przed Bogiem.potem to może kobieta i nago tańcować ..przed Bogiem skromnie ,teraz jeszcze gorsze kiecki wsio odkrywajom za dużo.,bo się podoba a o kościele się nie myśli..tylko sobie by się podobać .

  • Gość zuza pisze:

   Na tamte czasy 26 lat temu miala bardzo orginalna suknie, była zupełnie inna moda niz teraz. Nie wiem po co uwzieliscie sie na ta kobiete. W koncu to ona została skrzywdzona nie wy głupio i złosliwie komentujacy

  • Gość pisze:

   Kiedy oni brali ślub, to Paulina była gwiazdą a Maciej dopiero zaczynał. Ona ubierała się wtedy bardzo oryginalnie, bardzo kolorowo, miała nawet przezwisko „landryna”. A moda wtedy była zupełnie inna, dużo panien młodych miało nietypowe suknie w kolorze złotym, burgundowym lub zielonym. Modne były wtedy również krótkie sukienki i raczej nie miały dziewczyny welonów.

  • Gość pisze:

   Zuza, jakie ona skrzywdzona?
   W wywiadach z sprzed trzech lat, opowiada że w związku nie czuła się szczęśliwa więc się rozstali, i że to ona chciała rozwodu, a zaraz po nim przedstawiła swojego nowego partnera, Ryszarda Krauzego. Z tym że Gość szybko się zwinął.
   Teraz raz opowiada, że mąż ja porzucił w szpitalu, żeby za chwilę w dyskusji z innym komentującym napisać, że to przecież ona odezwę, la od męża.
   Tak że wiesz, jej obecne epistoly, to taka radosna twórczość. Obawiam się, że kobieta na jakiś problem ze sobą.

  • Gość pisze:

   o jpr

 • GośćAnna pisze:

  A ja powiem tak , piękne zdjęcia ale to już przeszłość pewien rozdział należy zamknąć . Dla dobra wszystkich . Także dla dobra dzieci bo one nie żyją na księżycu ich tez dopada fala komentarzy.

 • Gość pisze:

  Uważam że od początku do Siebie nie PASOWALISCIE. Mecie wygląda jak Syn a nie Maz.

 • Gość pisze:

  Pięknie pewnie Cichopek dodaje żeby się pośmiać
  Wredna baba

 • Gość pisze:

  Już wówczas była dziwaczka

 • Gosc pisze:

  Krakowianka jedna miała chłopca z drewna. To kobitka pojechała po bandzie. Ale cóż jej ślub i widocznie tali sobie wymarzyła.

 • GośćGOSCIOWA pisze:

  A TE BUTY I TA SUKNIA NIC DOBREGO NIE WROZYLY !!!!!! GDZIES TY CHLOPIE OCZY MIAL !!!!!!!!!!!!!!!

×