Tak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tłum celebrytów i suknia ślubna, która łamie wszelkie konwenanse. Co ona na siebie włożyła?!

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski pobrali się w 1996 roku, a po 23 latach wspólnego życia wzięli rozwód. Jak wygląd ich ślub? Mamy unikatowe zdjęcia sprzed lat. Suknia panny młodej zaskakuje.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski ponownie wrócili na okładki tabloidów. Para trzy lata temu definitywnie zakończyła swoje małżeństwo. Rozwiedli się w 2019 roku i zrobili to bez zbędnych medialnych afer. Nie komentowali rozpadu związku, ale kilka tygodni temu wszystko się zmieniło. Gdy były mąż Pauliny związał się z Kasią Cichopek, ta nie pozostawiła tego bez komentarza. Zamieściła w sieci kilka kąśliwych uwag pod adresem pary, po czym zdecydowali się oni oficjalnie ujawnić łączące ich uczucie.

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała Paulina Smaszcz.

Na tym jednak nie poprzestała. W kolejnych wywiadach mocno uderzała w Macieja i jego nowy związek. Twierdziła, że jej były mąż mocno zmienił się po tym, jak zaczął spotykać się z Cichopek.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.

Ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Zdjęcia

Teraz każde z byłych małżonków układa sobie życie na nowo. Paulina zapewnia, że ma wsparcie partnera, który ją dobrze rozumie, a Maciej i Kasia snują plany o wspólnej przyszłości. Wiadomo, że są już po zaręczynach, co zdradził nam przyjaciel zakochanych.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

A jak wyglądał ślub Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego? Para pobrała się w 1996 roku i była razem przez kolejne 23 lata. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem, który orzeczono dokładnie w październiku 2019. Postanowiliśmy przypomnieć fanom dzień ich ślubu. Pobrali się podczas wystawnej uroczystości.

Suknia ślubna Pauliny Smaszcz

Dziennikarz pojawił się w kościele w klasycznym ciemnym garniturze i białej koszuli. Jego ówczesna żona natomiast postanowiła nieco zaszaleć ze stylizacją. Wybrała asymetryczną sukienkę, która odsłoniła nogi. Spódnica w kolorowe paski i haftowany gorset przyciągały uwagę. Do niej dobrała białe kozaki i niebieskie dodatki. Na głowie panny młodej znalazł się między innymi wianek z niebieskich kwiatów, które były też wpięte w kreację. W dłoniach trzymała biały bukiet.

Wśród gości pojawili się ówcześni pracownicy TVP – w kościele życzenia nowożeńcom składał między innymi Krzysztof Ibisz.

Zdjęcia ze ślubu Macieja i Pauliny zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podobała suknia ślubna? Poniżej przypominamy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, podczas którego opowiedzieli nam o swoim związku. Nieoficjalnie mówi się, że para zaplanowała ślub na 29 stycznia, czyli na 50. urodziny prezentera.


Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Komentarze

 • Gość pisze:

  ale jakie nogi klocki!!! hahaha

 • Gość pisze:

  Fajny wianek, ale im niżej, tym gorzej. Wszystkiego za duzo: kropki, paski, koronki, dopięte kwiaty, połyskujące rajstopy, bufiasta spódnica zróżnicowanej długości – uffff
  A wystarczyło wystarczyło żre, y gniewać z tych dodatkowych ozdobników, wyrównać spódnice na długa i byłoby z tymi chabrami fajnie, a tak wyszedł amerykański kicz…

  • Gośćmatka pisze:

   Ślub kościelny nogi i ręce zakryte a nie kiczowatość przed Bogiem.potem to może kobieta i nago tańcować ..przed Bogiem skromnie ,teraz jeszcze gorsze kiecki wsio odkrywajom za dużo.,bo się podoba a o kościele się nie myśli..tylko sobie by się podobać .

  • Gość zuza pisze:

   Na tamte czasy 26 lat temu miala bardzo orginalna suknie, była zupełnie inna moda niz teraz. Nie wiem po co uwzieliscie sie na ta kobiete. W koncu to ona została skrzywdzona nie wy głupio i złosliwie komentujacy

  • Gość pisze:

   Kiedy oni brali ślub, to Paulina była gwiazdą a Maciej dopiero zaczynał. Ona ubierała się wtedy bardzo oryginalnie, bardzo kolorowo, miała nawet przezwisko „landryna”. A moda wtedy była zupełnie inna, dużo panien młodych miało nietypowe suknie w kolorze złotym, burgundowym lub zielonym. Modne były wtedy również krótkie sukienki i raczej nie miały dziewczyny welonów.

  • Gość pisze:

   Zuza, jakie ona skrzywdzona?
   W wywiadach z sprzed trzech lat, opowiada że w związku nie czuła się szczęśliwa więc się rozstali, i że to ona chciała rozwodu, a zaraz po nim przedstawiła swojego nowego partnera, Ryszarda Krauzego. Z tym że Gość szybko się zwinął.
   Teraz raz opowiada, że mąż ja porzucił w szpitalu, żeby za chwilę w dyskusji z innym komentującym napisać, że to przecież ona odezwę, la od męża.
   Tak że wiesz, jej obecne epistoly, to taka radosna twórczość. Obawiam się, że kobieta na jakiś problem ze sobą.

  • Gość pisze:

   o jpr

 • GośćAnna pisze:

  A ja powiem tak , piękne zdjęcia ale to już przeszłość pewien rozdział należy zamknąć . Dla dobra wszystkich . Także dla dobra dzieci bo one nie żyją na księżycu ich tez dopada fala komentarzy.

 • Gość pisze:

  Uważam że od początku do Siebie nie PASOWALISCIE. Mecie wygląda jak Syn a nie Maz.

 • Gość pisze:

  Pięknie pewnie Cichopek dodaje żeby się pośmiać
  Wredna baba

 • Gość pisze:

  Już wówczas była dziwaczka

 • Gosc pisze:

  Krakowianka jedna miała chłopca z drewna. To kobitka pojechała po bandzie. Ale cóż jej ślub i widocznie tali sobie wymarzyła.

 • GośćGOSCIOWA pisze:

  A TE BUTY I TA SUKNIA NIC DOBREGO NIE WROZYLY !!!!!! GDZIES TY CHLOPIE OCZY MIAL !!!!!!!!!!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×