Dzieci księżnej Kate dostały szczególne zadanie na ślubie księżniczki Eugenii! To może być najważniejszy moment ceremonii!

Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie Eugenii

Już tylko kilkadziesiąt godzin pozostało do momentu, w którym księżniczka Eugenia poślubi Jacka Brooksbanka. Nic więc dziwnego, że przygotowania są na ostatniej prostej, a na światło dzienne wychodzi coraz to więcej nowych informacji. Okazuje się, że podczas tego wydarzenia szczególną rolę odegrają dzieci księżnej Kateksiążę George i księżniczka Charlotte.

Chociaż księżniczka Eugenia poprosiła Kate, by podczas piątkowego wydarzenia usunęła się w cień, jej dzieci będą na pierwszym planie. Okazuje się, że George i Charlotte zostaną drużbami. Informacja ta została ujawniona przez Pałac Buckingham w środę, zaledwie dwa dni przed królewskim ślubem.

Para młoda wybrała wybrała sześć druhen i dwóch komiwojażerów. Wraz z księżniczką Charlotte w tej roli pojawią się: Savannah i Isla Philips, Mia Tindall, Maud Windsor oraz Theodora Williams. Tymczasem Louis de Givenchy, dołączy do pięcioletniego George’a.

Dodajmy, że najmłodsze wnuczki królowej, czternastoletnia Lady Louise Mountbatten-Windsor i dziesięcioletni wicehrabia Severn, wezmą udział w specjalnych asystentach. Jack poprosił swojego brata, Thomasa Brooksbka, o to, by był jego drużbą. Pannie młodej towarzyszyć zaś będzie księżniczka Beatrice.

Nie da się ukryć, że Beatrice i Eugenie są bardzo blisko. Różnica wieku między nimi to zaledwie rok, a przez większą część mieszkały razem w mieszkaniu w Pałacu św. Jakuba, zanim Eugenia i jej narzeczony Jack przenieśli się do Ivy Cottage, domu na terenie ogrodów Kensington Palace.

Pomimo dorastania w centrum uwagi, siostry zostały lojalne wobec siebie i często wspólnie brały udział w różnych oficjalnych wydarzeniach. Panie łączy szczególna więź, co zdradziła Eugenia w pierwszym medialnym wywiadzie z The Telegraph:

Dogadujemy się fantastycznie, co jest zasługą tego że myślimy inaczej. Zdecydowanie nie jestem tak grzeczna jak Beatrice. Zwłaszcza jeśli chodzi o wspólne wyjścia. Ale wtedy, kiedy jesteśmy w rzeczywistości same ona jest o wiele bardziej grzeczna i troskliwa.

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka odbywać się będzie w tym samym miejscu, w którym sakramentalne „tak” wypowiedzieli książę Harry i Meghan Markle. Po ceremonii nowożeńcy wyruszą na krótką przejażdżkę przez Windsor. Po procesji para młoda wraz z zaproszonymi gośćmi uda się na przyjęcie w zamku w Windsorze.

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia

Ślub roku wciąż przed nami! To, co szykuje księżniczka Eugenia przyćmi nawet Meghan i Harry’ego!

Księżniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II


Książę George skończył 5 lat

Książę George skończył 5 lat

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Sobowtór księżniczki Charlotte

Sobowtór księżniczki Charlotte

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×