Ślub roku wciąż przed nami! To, co szykuje księżniczka Eugenia przyćmi nawet Meghan i Harry’ego!

Księżniczka Eugenia ślub

Księżniczka Eugenia ślub

Wszystko o ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Kolejne ważne wydarzenie w życiu rodziny królewskiej zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo sakramentalne „tak” w obecności rodziny i zaproszonych gości wypowiedzą księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. Przyszła młoda para rozsyła zaproszenia i są one inne niż te, które otrzymywali uczestnicy ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Ślub Eugenii i Jacka odbędzie się 12 października w kaplicy św. Jerzego na Zamku w Windsorze. Towarzyszyć im będzie wiele znamienitych gości. Para planuje bowiem zaprosić 850 osób, czyli aż o 250 gości więcej, niż na swój ślub zaprosił książę Harry.

Wśród nazwisk, do których na dniach powinny trafić zaproszenia, nie brakuje osób z pierwszych stron gazet. Pojawią się podobno: Beckhamowie, Clooney’owie, Robbie Williams z żoną, a także Ellie Goulding, która ma zaśpiewać jedną z piosenek podczas przyjęcia.

Zaproszenia na ślub księżniczki Eugenii

Jak wyglądają zaproszenia? Są znacznie większe niż te, które wysyłali Meghan i Harry. Dodatkowo został napisane zupełnie inną czcionką, która jest grubsza.

Zaproszenia na ślub księżniczki Eugenii

Zaproszenia na ślub księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii będzie jednym z największych wesel, które odbędą się na zamku. Do tego stopnia, że siedzenia w nawie kościoła zostaną przestawione tak, by znalazły się miejsca na dodatkowe krzesła.

12 października na terenie zamku pojawi się 1200 szczęśliwców, którzy biorąc udział w loterii będą mogli towarzyszyć młodej parze, gdy ta będzie opuszczać kościół. Po ceremonii Eugenia i Jack wezmą udział w krótkiej, otwartej procesji powozowej po mieście Windsor (tak jak Harry i Meghan) do St. George’s Hall na przyjęcie prowadzone przez królową Elżbietę II.

Ile kosztuje ślub księżniczki Eugenii?

Rachunek za ochronę procesji szacuje się na blisko 2 miliony funtów i zostanie opłacony przez podatników. Królowa zaś pokryje koszty przyjęcia, a rodzice Eugenie zapłacą za dwudniowe przyjęcie weselne w Royal Lodge, które obejmuje weselny wieczór i całodniową uroczystość w niedzielę.

Dzieci Meghan nigdy nie będą jak dzieci Kate. Takie rzeczy tylko na królewskim dworze

Przepełnione żalem listy księżnej Diany do księcia Filipa trafiły na czołówki tabloidów. Co jej odpowiedział?

Nie żyje kochanek księżnej Diany. O ich trudnym uczuciu aż huczało w mediach


Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×