Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank przejechali przez Windsor spektakularnym powozem! Pierwszy królewski pochód mają już za sobą [WIDEO]

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank w ślubnym powozie

Ślubny orszak księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Księżniczka Eugenia na pewno zapamięta ten dzień do końca życia – wszystko było perfekcyjne. Córka księcia Andrzeja wyszła za mąż za Jacka BrooksbankaSt George’s ChapelWindsorze 12 października, a jej ślub był naprawdę przepiękny. Panna młoda wystąpiła w kreacji od Petera Pilotto, na głowie miała kunsztownej roboty tiarę ze szmaragdami, a jej przystojny mąż na widok swojej panny młodej kompletnie ogłupiał. Dopisali również goście.

Oprócz rodziny królewskiej w pełnym komplecie – nie licząc księcia Louisa – w kościele pojawiły się również największe światowe gwiazdy. Widziano między innymi Liv TylerNaomi CampbellRicky’ego MartinaKate MossCarę Delevingne czy Priyankę Choprę, która niedługo sama wyjdzie za mąż. Wszystkie detale były dopięte na ostatni guzik, druhny i paziowie wśród których znaleźli się księżniczka Charlotteksiążę George chwytali za serca w uroczych strojach, a pogoda była doskonała.

Ślubny powóz księżniczki Eugenii

Wrażenie robił również królewski orszak i powóz, w którym młoda para przejechała po całym mieście, kłaniając się w ten sposób poddanym, tłumnie zgromadzonym na ulicach i chodnikach. Wszyscy chcieli zobaczyć księżniczkę Eugenię i jej męża, a było na co popatrzeć!

W przeciwieństwie do Meghan i Harry’ego, Eugenia i jej ukochany wybrali kryty powóz z klasycznymi drzwiami na dużych, złoconych kołach z czerwonymi zdobieniami. Na drzwiach pyszniły się królewskie herby i insygnia, a woźnica ubrany był na czarno, a lokaje mieli na sobie złoto-czerwone liberie. Powóz bez wątpienia pochodzi ze stajni królowej Elżbiety II, podobnie jak konie.

Powóz ciągnęły cztery białe wierzchowce pochodzące z Windsor Grey – Plymouth, Milford Haven, Tyrone i Storm. Z przodu przed powozem jechało jeszcze dwóch lokajów na Sir Basilu oraz Claudii.

Trzeba przyznać, robi wrażenie. Wypadli lepiej niż Meghan i Harry? Ich powóz na pewno był bogatszy. 😉

 

Nie tylko księżniczka Eugenia przeszła metamorfozę! Księżniczka Beatrice wyglądała zniewalająco jako pierwsza druhna!

MAMY TO! Księżniczka Eugenia w sukni ślubnej zapierającej dech! Schudła, zmieniła fryzurę – efekt POWALA!

Tłum gwiazd na ślubie księżniczki Eugenii! Nawet u Meghan i Harry’ego nie było tylu celebrytów!


Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Ślubny powóz księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×