Jak Katarzyna Grochola wyglądała na swoim ślubie? Dopiero dla trzeciego męża zaszalała z suknią!

Katarzyna Grochola ślub

Katarzyna Grochola ślub

Za dwa miesiące Katarzyna Grochola będzie świętować pierwszą rocznicę swojego trzeciego ślubu. Z tej okazji udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że o mały włos i do ceremonii by wcale nie doszło!

Katarzyna Grochola to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. Jej dzieła stają się bestsellerami, a na podstawie niektórych powieści powstały nawet filmy. Warto wspomnieć chociażby o produkcji Ja wam pokażę, czy Nigdy w życiu. I o ile życie zawodowe może zaliczyć do niezwykle udanych, o tyle w prywatnym nie zawsze miała tyle szczęście.

Pisarka ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. W wywiadach często mówi, że trafiała na nieodpowiednich mężczyzn, którzy na dłuższą metę nie dawali jej szczęścia. Po drugim rozwodzie obiecywała sobie, że już nigdy więcej nie stanie na ślubnym kobiercu. Los chciał inaczej i w zeszłym roku Grochola poślubiła muzyka Stanisława Bartosika.

Para poznała się w bardzo przyjemnych okolicznościach:

Na benefisie mojego przyjaciela saksofonisty, w pięknym dworku. Wpadliśmy na siebie, ja wchodziłem, Kasia schodziła – mówił mężczyzna.

Z perspektywy Kasi, spotkanie należało do nieco komicznych, ale jak się okazało szczęśliwych w skutkach:

Przedstawił mi się nazwiskiem, więc zapytałam, czy ma imię. Odpowiedział, że ma, ale nieciekawe. Nie powinnam mówić o tym, co mnie urzekło w telewizji, ale pamiętam, ze po 4 godzinach zapytał, czy może mnie pocałować. Mnie to tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne. Właściwie nic nas nie łączy, nie ma między nami podobieństw, więc chyba dlatego się pobraliśmy – wyjawiła kilka miesięcy temu.

Uczucia wzięły górę i po krótkiej znajomości postanowili sformalizować swój związek. Kiedy już prawie wszystko dopięte było na ostatni guzik, Katarzyna doszła do wniosku, że nie wyjdzie za Stanisława, jeśli nie będzie mieć białej sukni:

Dzień przed ślubem pomyślałam, że mam 62 lata, to mój ostatni ślub, a ja nie mam białej sukni. Nigdy nie miałam białej sukni, miałam dwóch fatalnych mężczyzn, może właśnie przez jej brak, dlatego musiałam mieć białą – czytamy w dzisiejszej Rewii.

Na szczęście z pomocą przyszła jej dobra znajoma i stylistka Dorota Goldpoint, która przerobiła jedną z sukienek ze swojego butiku.

Zobacz: Dorota Szelągowska wdała się w groźną bójkę na warmińskim targu! Gwiazda pokazała podbite oko. Aż boli od samego patrzenia!

Zobacz: Dorota Szelągowska przeszła szaloną wakacyjną metamorfozę! Gwiazda TVN-u wygląda jak zawodowa raperka! Jest moc!

Zobacz: Dorota Szelągowska bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej gwiazdy podbija sieć


Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik całują się na czerwonym dywanie

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik całują się na czerwonym dywanie

Katarzyna Grochola z mężem Stanisławem Bartosikiem w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Grochola z mężem Stanisławem Bartosikiem w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Grochola z mężem na salonach

Katarzyna Grochola z mężem na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×