Szukaj

Ślub córki Adama Małysza będzie wydarzeniem roku! Szczegóły trafiły do mediów

Karolina Małysz w okresie świąt wielkanocnych zaręczyła się ze swoim partnerem. Ostatnio media obiegły plotki na temat ślubu córki Adama Małysza. Jak będzie wyglądać ceremonia i jaki prezent 21-latka otrzyma od swoich sławnych rodziców? Znamy pierwsze szczegóły.
Adam Małysz, ślub córki Karoliny

Adam Małysz może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali skoki narciarskie, ma sporo powodów do radości w życiu osobistym. Od lat tworzy bowiem szczęśliwy związek ze swoją piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie doczekali się córki Karoliny. Chociaż kolorowa prasa bacznie przygląda się życiu 21-latki, to wiemy na jej temat niewiele. Jedną z informacji, której śliczna córka Małysza nie ukrywa przed światem, jest jej szczęśliwy związek z przystojnym Kamilem Czyżem.

W czasie świąt wielkanocnych Karolina przyjęła oświadczyny swojego partnera, który poprosił ją o rękę w romantycznej Barcelonie. Od tego momentu ruszyła cała lawina spekulacji dotyczących ślubu córki skoczka narciarskiego. Już teraz pojawiły się informacje, że Adam Małysz na ceremonię i wesele swojego jedynego dziecka przeznaczy pokaźną kwotę.

View this post on Instagram

my #fiancé ❤???? . . . #5years#engagement#engagementring#barcelona#portvell#spain#lasramblas#kiss#love

A post shared by Karolina Małysz (@karolina_malysz) on

Ślub Karoliny Małysz i prezent od rodziców

O ślubie Karoliny Małysz i Kamila Czyża zaczęto coraz częściej plotkować na ulicach jej rodzinnego miasta. Ceremonia ma być utrzymana w góralskim klimacie, a poprawiny potrwają przez kilka dni. Na zaproszonych gości, których należy liczyć w setkach, mają czekać suto zastawione stoły i wyselekcjonowana muzyka. Wśród przebojów nie zabraknie skocznych góralskich utworów.

Dla młodej pary Adam Małysz przygotował coś jeszcze. Viva! donosi, że Karolina i jej partner w ramach ślubnego prezentu dostaną bilet na podróż poślubną do egzotycznego kraju oraz… własny dom. Na ten cel mają zostać przekazane pieniądze, jakie rodzina Małyszów zarobiła za występ w reklamie Playa.

Szykuje się jeszcze bardziej spektakularny ślub niż u Daniela Martyniuka, którym polski show-biznes emocjonował się przez kilka miesięcy.

View this post on Instagram

#wedding

A post shared by Karolina Małysz (@karolina_malysz) on

Zobacz: Dorosła córka Adama Małysza zaprezentowała się w nowej świątecznej fryzurze! W nowej odsłonie bardzo przypomina swoją śliczną mamę!

Zobacz: Justyna Żyła zadała szyku na rodzinnej imprezie u Adama Małysza. Wszyscy mówią tylko o niej!

Zobacz: 21-letnia córka Adama Małysza dostała od taty piękne auto za prawe 80 tysięcy złotych! To bardzo modny model!


Do kogo Karolina Małysz jest bardziej podobna?

×