Szukaj

Ślub córki Adama Małysza będzie wydarzeniem roku! Szczegóły trafiły do mediów

Adam Małysz, ślub córki Karoliny

Adam Małysz, ślub córki Karoliny

Karolina Małysz w okresie świąt wielkanocnych zaręczyła się ze swoim partnerem. Ostatnio media obiegły plotki na temat ślubu córki Adama Małysza. Jak będzie wyglądać ceremonia i jaki prezent 21-latka otrzyma od swoich sławnych rodziców? Znamy pierwsze szczegóły.

Adam Małysz może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali skoki narciarskie, ma sporo powodów do radości w życiu osobistym. Od lat tworzy bowiem szczęśliwy związek ze swoją piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie doczekali się córki Karoliny. Chociaż kolorowa prasa bacznie przygląda się życiu 21-latki, to wiemy na jej temat niewiele. Jedną z informacji, której śliczna córka Małysza nie ukrywa przed światem, jest jej szczęśliwy związek z przystojnym Kamilem Czyżem.

W czasie świąt wielkanocnych Karolina przyjęła oświadczyny swojego partnera, który poprosił ją o rękę w romantycznej Barcelonie. Od tego momentu ruszyła cała lawina spekulacji dotyczących ślubu córki skoczka narciarskiego. Już teraz pojawiły się informacje, że Adam Małysz na ceremonię i wesele swojego jedynego dziecka przeznaczy pokaźną kwotę.

Ślub Karoliny Małysz i prezent od rodziców

O ślubie Karoliny Małysz i Kamila Czyża zaczęto coraz częściej plotkować na ulicach jej rodzinnego miasta. Ceremonia ma być utrzymana w góralskim klimacie, a poprawiny potrwają przez kilka dni. Na zaproszonych gości, których należy liczyć w setkach, mają czekać suto zastawione stoły i wyselekcjonowana muzyka. Wśród przebojów nie zabraknie skocznych góralskich utworów.

Dla młodej pary Adam Małysz przygotował coś jeszcze. Viva! donosi, że Karolina i jej partner w ramach ślubnego prezentu dostaną bilet na podróż poślubną do egzotycznego kraju oraz… własny dom. Na ten cel mają zostać przekazane pieniądze, jakie rodzina Małyszów zarobiła za występ w reklamie Playa.

Szykuje się jeszcze bardziej spektakularny ślub niż u Daniela Martyniuka, którym polski show-biznes emocjonował się przez kilka miesięcy.

View this post on Instagram

#wedding

A post shared by Karolina Małysz (@karolina_malysz) on

Zobacz: Dorosła córka Adama Małysza zaprezentowała się w nowej świątecznej fryzurze! W nowej odsłonie bardzo przypomina swoją śliczną mamę!

Zobacz: Justyna Żyła zadała szyku na rodzinnej imprezie u Adama Małysza. Wszyscy mówią tylko o niej!

Zobacz: 21-letnia córka Adama Małysza dostała od taty piękne auto za prawe 80 tysięcy złotych! To bardzo modny model!


Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz z chłopakiem fot. Instagram

Karolina Małysz z chłopakiem fot. Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×