Kamil Glik świętuje 7 rocznicę ślubu. Jego żona opublikowała ich prywatne zdjęcie i osobisty wpis

Kamil i MArta Glik

Kamil i MArta Glik

Kamil Glik i Marta Glik świętują 7 rocznicę ślubu

Marta Glik i Kamil Glik 25 czerwca obchodzą swoją 7 rocznicę ślubu! Jak wiadomo, okoliczności do radości raczej nie są zbyt sprzyjające, bowiem polska drużyna z kretesem przegrała dwa mecze na Mundialu, co zakończyło ich marzenia o dalszej walce o Puchar MŚ. Znacznie inaczej wyglądała ich rocznica podczas Euro 2016, kiedy to Polska odnosiła same sukcesy.

Mundial w Rosji zaczął się dla Kamila Glika wyjątkowo pechowo. Piłkarz podczas treningu uległ poważnej kontuzji, przez która jego wyjazd do Rosji wisiał na włosku. Jak się okazało, Glik na Mundial poleciał, jednak zagrał tylko przez 10 minut w feralnym dla Polaków meczu z Kolumbią. Być może Adam Nawałka zdecyduje się dać mu jeszcze jedną szansę gry na boisku podczas Mistrzostw Świata, tym razem w ostatnim meczu Polaków – z Japonią.

Kamilowi w Rosji towarzyszyła piękna żona Marta Glik, która kibicowała mężowi z innymi polskimi WAGs. Okazuje się, że dziś małżonkowie obchodzą swoją 7 rocznicę ślubu. W związku z tym Marta umieściła na swoim profilu piękne foto ze wzruszającym wpisem:

Oby ten uśmiech szybko wrócił na nasze twarze. Dziś nasza 7. rocznica ślubu i mimo smutku w sercu, bije miłość bezgraniczna. Kocham Cię – napisała Marta.

Pod postem Kamil Glik napisał, że na pewno wróci uśmiech.

Tego właśnie życzymy Kamilowi i jego pięknej żonie Marcie.

Aż przykro patrzeć. Załamani piłkarze wracają do hotelu po koszmarnym meczu z Kolumbią: Lewandowski, Krychowiak, Szczęsny [DUŻO ZDJĘĆ]

Jakim ojcem jest Kamil Glik? Cała prawda o jego rodzinie pierwszy raz wyszła na jaw! „Na początku bał się wszystkiego”

Seksowne polskie WAGs kibicują Polakom w meczu z Senegalem! Nie tylko Anna Lewandowska zasiadła na trybunach w Moskwie


IMG_025335498985_2014408948873736_7885186246056607744_n
Marta Glik na Mundialu 2018, mecz Polska-Senegal

Marta Glik na Mundialu 2018, mecz Polska-Senegal

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×