J.Lo i Ben Affleck szykują się do ślubu. Tabloid podał szczegóły. O suknię zadbała… córka gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają swoje bajkowe zakończenie po 18 latach rozłąki. Tabloidy ogłosiły ślub pary. Gdzie się rzekomo pobrali i jak wyglądała uroczystość?

Jennifer Lopez i Ben Affleck od kilku miesięcy znowu są razem. Początkowo ukrywali swoją relację i tylko zdjęcia paparazzi świadczyły o tym, że dawni kochankowie się spotykają. Jednak w dniu swoich urodzin J.Lo potwierdziła, że miłość ponownie ich połączyła. Zadebiutowali już razem na czerwonym dywanie, a teraz tabloidy ogłosiły ślub pary.

Ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują natychmiastowy powrót do Włoch – tym razem, aby wreszcie wziąć ślub. Para, która w kwietniu wznowiła swój romans, zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas premiery nowego filmu aktora na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Informatorzy ujawniają, że Ben zadał najważniejsze pytanie swojej ukochanej na pokładzie jachtu, podczas ich śródziemnomorskiego wypadu w lipcu – a teraz plany weselne są już w realizacji.

Być może dlatego, że Ben oświadczył się na wodzie, może dlatego, że chronił Jen w Wenecji, ale oboje zakochali się w pomyśle, by tam wziąć ślub — ujawnia znajomy pary – Wenecja jest niemal nieprzyzwoicie romantyczna. Mają dużo dalszej rodziny i przyjaciół, którzy będą oczekiwać zaproszenia, więc jeśli przyjęcie będzie zbyt duże, wezmą pod uwagę wiele posiadłości zamkowych w okolicy.

Już teraz para zatrudniła zespół planistów ślubnych, a ich nastoletnie córki, Emme, Violet i Seraphina, mają zamiar się zaangażować w przygotowania.

Dziewczyny uwielbiają patrzeć, jak Ben i Jen się rumienią, kiedy zaczynają pytać o daty ślubu i przysięgi. Emme przygotowała nawet prywatny album pomysłów na sukienki dla swojej mamy w stylu Pinteresta. Tym razem nie będzie żadnych odwołań dzień wcześniej!

Rzeczywiście, para – znana jako „Bennifer” – odwołała swój pierwszy ślub, który miały się odbyć we wrześniu 2003 r. Jako powód podali zbyt dużą ingerencję mediów.

Kiedy poważnie zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem oddzielnych fałszywych narzeczonych w trzech różnych lokalizacjach, zdaliśmy sobie sprawę, że coś było nie tak – powiedzieli w oświadczeniu.

Znajomy pary mówi:

Nikt nie mógł wiedzieć, że odroczenie ślubu będzie trwało 18 lat i obejmie założenie rodzin z innymi ludźmi, ale oto jesteśmy, gdzie trzeba! Każdy może zobaczyć, jacy są szczęśliwi. Odbyli osobne podróże, mieli dzieci, dorośli i wracali gotowi na prawdziwe połączenie dusz bez żadnych zobowiązań. To prawdziwa okazja i wszyscy, a zwłaszcza oni, o tym wiedzą.

Kiedy Ben i J.Lo powrócą do Włoch, aby zostać mężem i żoną, najlepszy przyjaciel Bena z dzieciństwa, Matt Damon, będzie stał u jego boku.

Ben poprosił go, aby był jego drużbą. Matt był naturalnie zachwycony.

Pozostaje życzyć, żeby tym razem play się ziściły. Już nie możemy doczekać się zdjęć z uroczystości.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×