To będzie ślub dekady! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szykują ceremonię i wesele lepsze niż w rodzinie królewskiej! Znamy szczegóły!

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują przyjęcie, o którym będzie mówiło się latami. Jeśli informacje tabloidu się potwierdzą, ich portfele zmniejszą się o astronomiczną kwotę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzą niesamowicie dobraną parę. Przystojny gwiazdor sportu i milioner oraz przepiękna latynoska piosenkarka, która od wielu lat jest podziwiana za swoje kobiece kształty, to para jak z obrazka. Magazyn Star donosi, że prawdopodobnie we wrześniu, zrobią najhuczniejszą imprezę na świecie, która będzie kosztowała aż 17 milionów dolarów. Para ma stanąć na ślubnym kobiercu i przyrzec sobie miłość na zawsze. Przygotowania ruszyły pełną parą, ale teraz piosenkarka jest w trasie koncertowej i nie może dopiąć wszystkich szczegółów.

Jen dokładnie wie, czego chce. Spodziewa się, że jej ślub będzie co najmniej doskonały. Wygląda na to, że zwolniła już trzech pianistów i teraz wybiera czwartego. Oznacza to, że koszty będą niebagatelne! Przy takim tempie wydatków będzie to jakieś 17 milionów dolarów – a ona nawet nie mrugnie okiem na tę sumę – powiedziała bliska osoba z otoczenia piosenkarki dla magazynu Star.

Ten sam informator twierdzi, że pokoje w domu Lopez i Rodrigueza w Malibu:

Będą wypełnione kwiatami, a goście zostaną powitani ekskluzywnym szampanem Krug, przystawkami dla smakoszy i homarami przywiezionymi prosto z Maine. Posiłek zostanie przygotowany przez sławnego szefa kuchni, a zwieńczeniem przyjęcia będzie wielowarstwowy tort weselny ozdobiony jadalnymi kwiatami– dodał ten sam informator.

Jeśli wierzyć plotkom, ich ślub będzie nie lada widowiskiem dla gości, a podane potrawy ucztą dla ich podniebienia. Najlepsi szefowie kuchni, homary z najlepszych łowisk oraz dekoratorzy współpracujący z największymi domami mody. To jakieś szaleństwo, ale Jennifer Lopez jest perfekcjonistką i dokładnie wie, czego chce od życia.

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z czwórką swoich słodkich dzieci pamiętali o Dniu Niepodległości! Patchworkowa rodzinka jak z żurnala!

Zobacz: Jak szybko osiągnąć sylwetkę Jennifer Lopez? Oto, jak wygląda trening 50-letniej seksbomby! [WIDEO]

Zobacz: Jennifer Lopez w zniszczonych spodniach i japonkach przyłapana o poranku! W takim stroju paradowała po hotelu!


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×