Żona Jakuba Rzeźniczaka pokazała suknię od frontu. W Polsce ksiądz nie wpuściłby ich do kościoła. Dekolt aż do pępka to absolutny sztos

Paulina Nowicka – suknia ślubna

Paulina Nowicka – suknia ślubna

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka ślub. Panna młoda pokazała film, na którym w pełnej okazałości widać jej sukni. Ale sztos!

28 listopada Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka zawarli związek małżeński. Zrobili to w trakcie pobytu na Florydzie. Oboje zachwycili nienagannymi kreacjami. On miał na sobie szary garnitur i białą koszulę, ona – długą białą suknię marki Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami. Kreacja odsłoniła jej ramiona, dekolt i zgrabne nogi.

Ślub wywołał wiele emocji. Część osób złożyła życzenia Rzeźniczakom i cieszyła się razem z nimi. Nie zabrakło jednak osób, które wylały na nich wiadro pomyj. Krytycy gęsto przypominali, że Jakub dopiero co przeżył śmierć synaOliwiera.

  • Jakie to jest przykre…
  • Bardzo słabe to bardzo…
  • Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka.
  • No gratulacje… ale czy to był odpowiedni moment na ślub… – to tylko niektóre wpisy, którymi ich uraczyli w mediach społecznościowych.

W obronie Kuby stanął jego przyjaciel, doktor Krzysztof Gojdź, jeden z uczestników ceremonii.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*** znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia! – zwrócił się do oponentów piłkarza Wisły Płock.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Paulina Nowicka prezentuje suknię w pełnej okazałości

Wczoraj para młoda raczej nie udzielała się w sieci. Na ich profilach znalazło się tylko jedno zdjęcie. Dziś Paulina wyszła na przekór oczekiwaniom fanów Kuby i zamieściła wideo, na której w całej okazałości widać jej suknię. Koronkowy gorset zrobił na internautach piorunujące wrażenie. Wszyscy są zgodni: dodaje influencerce sporo seksapilu, podobnie jak głęboki dekolt, aż do pępka.

W sekcji komentarzy było mnóstwo „ochów i achów”:

  • Kochanie, wyglądałaś zjawiskowo.

  • Piękna suknia, piękna kobieta.

  • Cudownie wyglądasz, dziewczyno.

Nie zabrakło oczywiście „dobrych rad” od oponentów pary.

Nie sprzedawaj sukni, oddasz zaraz następnej Mr Rzeźniczak.

Ufamy, że Paulina nie weźmie sobie takich uwag do serca.


Paulina Nowicka – suknia ślubna

Paulina Nowicka – suknia ślubna

Paulina Nowicka

Paulina Nowicka

Paulina Nowicka

Paulina Nowicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×