Szukaj

Edzia z „Królowych życia” pokazała zdjęcia ze ślubu. Wyglądała pięknie, ale to Dagmara skradła show

Ślub Edzi z Królowych życia

Ślub Edzi z Królowych życia

Królowe życia to program, który wylansował sporo gwiazd. Oprócz głównych bohaterów show są także ich najbliżsi, którzy stają się nie mniej popularni. Właśnie na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze ślubu przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej – Edzi.

Dagmara Kaźmierska to chyba największa gwiazda Królowych życia. Jednak nie sposób sobie wyobrazić, żeby w jej otoczeniu mogło zabraknąć Jacusia Wójcika, Conanka czy wreszcie jej najlepszej przyjaciółki Edzi Nowak.

W dużej mierze to dzięki nim jej niebywała osobowość ma szansę objawiać się w pełni. Jej zabawne rozmowy z najbliższymi, czy dzielenie się z nimi refleksjami i rzucanie powiedzonkami, to nieodzowny element reality.

Rok temu Edyta wyszła za mąż. To był wielki dzień nie tylko dla niej, ale też i dla Dagmary. W końcu możemy podziwiać zdjęcia z uroczystości.

Ślub Edzi z Królowych życia. Zdjęcia z ceremonii

Edzia i Dagmara nie raz się kłóciły i godziły. Wspierają się w trudnych momentach, jak wtedy, kiedy Nowak straciła nienarodzone dziecko. Nie ma takiej opcji, żeby Kaźmierskiej nie było na jej ślubie.

Przyjaciółka Królowej wyszła za mąż za mechanika Adama:

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy np. przychodzę do nich na herbatę – mówiła o wtedy jeszcze narzeczonym Edzi Dagmara.

Do niedawna Edyta nie prowadziła social mediów. Pilnowała bardzo swojej prywatności i niewiele o niej było wiadomo. Ma 42 lata i dwoje dzieci -12-letnią córkę Kryspinę i 20-letniego syna Nicolasa. Tyle zdradziła w programie Dagmara. Jednak wraz z rosnącą popularnością, Nowak wyszła naprzeciw fanom i założyła Instagram.

To tam pojawiły się zdjęcia z jej ślubu z Adamem. Możemy podziwiać jej kreację i piękne okoliczności wydarzenia.

Nasza pierwsza rocznica slubu koscielnego „Co wiec Bog zlaczyl, niech czlowiek nie rozdziela” #weeddingday #slubkoscielny #mojamiłość #ttv #krolowe_zycia_official #króloweżycia – napsiała.

Nasza pierwsza rocznica w romantycznej Wenecji, zycze Wam wszystkim takiej milosci, szacunku, zaufania i zebyscie zawsze mogli liczyc na swoja druga polowke, codziennie jestem wdzieczna za to co mam i dziekuje Bogu.

Na zdjęciach widać także Dagmarę w wyjątkowo skromnej kreacji, która była w centrum uwagi. Wszystko za sprawą wsparcia kul ortopedycznych, dzięki którym samodzielnie się poruszała. Kaźmierska była wówczas świeżo po wypadku samochodowym. Edzia, która miała na ślubie piękną suknię, a ślub w bajecznych okolicznościach, może nie jest aż tak popularna jak jej przyjaciółka, ale trzeba zaznaczyć, że w bardzo krótkim czasie jej profil zaczęło obserwować prawie 500 tysięcy fanów.


Edzia z Królowych życia - ślub

Edzia z Królowych życia - ślub

Edzia z Królowych życia - ślub

Edzia z Królowych życia - ślub

Edzia z Królowych życia - ślub

Edzia z Królowych życia - ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×