Córka Tomasza Adamka wzięła ślub na zamku. Suknia przepiękna, a otoczenie to kwintesencja luksusu

Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Tomasz Adamek wydał za mąż starszą córkę. Ślub Roksany był wielkim wydarzeniem, które bokser zorganizował z rozmachem. Panna młoda zachwyciła w pięknej suki, a otoczenie zapiera dech w piersiach.

Tomasz Adamek to jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów. Na swoim koncie ma imponującą kolekcję tytułów i wyróżnień. Jest pierwszym sportowcem wśród Polaków, który zdobył nagrodę Muhammada Alego przyznawaną za wybitnego osiągnięcia na ringu oraz postawę, jaką poza nim prezentują pięściarze.

Mistrz świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej, nabywał twardego charakteru u boku mamy i czterech sióstr.

Urodziłem się w domu. Tata wziął mnie na ręce i powiedział „Hanka, to będzie bokser” i za niecałe dwa lata zginął, a ja zostałem pięściarzem – opowiadał Adamek Faktowi w wywiadzie w 2017 roku – Twardość góralska jest we mnie. Mama nigdy nas nie rozpieszczała. Miała pięcioro dzieci, więc musiała ciężko pracować. Jako że byłem jedynym facetem, musiałam zabić kurę, kaczkę, króliki, nutrię. Nie boję się zabijać zwierząt. To dla mnie jest normalne i nie rozumiem tych, co mówią „och, nie wolno zabijać zwierząt”. Gdy człowiek w górach się wychowa, inaczej na to patrzy – mówił wówczas.

Adamek stoczył 59 walk, z których większość zakończyła się jego wygraną przez techniczny nokaut przeciwnika. Zrobił nie tylko imponującą sportową karierę, ale wiedzie też udane życie rodzinne.

W 1996 roku poślubił Dorotę, z którą doczekał się dwóch córek. Wychowują Roksanę i Weronikę. Starsza z nich właśnie wyszła za mąż.

Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż

Ślub i wesele córki Tomasza Adamka z Arkadiuszem miało się odbyć w Polsce ubiegłym roku. Z powodu pandemii koronawirusa musieli przełożyć uroczystość. W końcu zdecydowali, że odbędzie się w New Jersey. Wszystko zorganizował pięściarz.

Nie chcieliśmy już czekać, ponieważ wiemy jaka sytuacja jest w Polsce. Kiedy zdecydowałem, że wesele odbędzie się w The Legacy Castle, to Ziggy Rozalsky tylko się zaśmiał, bo rezerwacje trzeba robić przynajmniej trzy lata wcześniej. Pomógł mi jednak znajomy i udało się zarezerwować to miejsce – zdradził Adamek kilka tygodni temu.

Sakramentalne tak młodzi powiedzieli sobie w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison. Na wesele Adamek wynajął imponujące miejsce – zamek The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey. Miało się na nim bawić aż 200 gości.

Właśnie w sieci pojawiło się wideo z uroczystości, a dokładnie z pierwszego tańca. Roksana Adamek wyglądała przepięknie w klasycznej białej sukni ślubnej. Otoczenie, w którym młodzi świętowali swój wielki dzień, także robi wrażenie.

Super Eksperss podaje, że w menu znalazły się między innymi: pyszna sałatka, stek, ryba i kurczak, a wszystko najwyższej jakości. Wśród gości nie zabrakło Ziggiego Rozalskiego z rodziną i trenera Gusa Currena. Niestety, ze względu na obostrzenia, nie pojawili się bliscy z Polski. Uroczystość oglądali przez internet.

Niedawno pojawiły się informacje, że na ślub i wesele starszej córki Adamek może wydać nawet ponad 300 tysięcy złotych. Pięściarz nie chciał tego komentować.

Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem tylko, że Roksana będzie miała ślub jak z bajki. Czas szybko leci, pamiętam, że jeszcze niedawno przylatywaliśmy do USA z małymi córeczkami, a teraz wydaje jedną za mąż… – mówił.

Roksana Adamek z Arkadiuszem zaręczyła się w lipcu 2018 roku. Mąż starszej córki prywatnie jest znajomym jej taty. W Stanach Zjednoczonych kobieta skończyła studia i jest ratowniczką medyczną.


Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Ślub córki Tomasza Adamka

Komentarze

  • GośćEwa pisze:

    Bez przesady. Suknia panny młodej typowa i niczym się nie wyróżnia. 300 tys to i w Polsce niektóre wesela tyle kosztują. Ten artykuł nie wywarł na mnie żadnego wyjątkowego wrażenia.

  • Gość pisze:

    Czyli gdzie indziej mozna wyprawiac wesela i uroczystosci na kilkaset osob??

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×