Szukaj

Spore zamieszanie ze ślubem syna Beckhamów. Wszystko przez zachciankę Meghan i Harry’ego

Ślub Brooklyna Beckhama

Ślub Brooklyna Beckhama

David i Victoria Beckham zaczynają przygotowania do ślubu Brooklyna z fotomodelką Nicolą Peltz. Wszystko kręci się wokół Meghan i Hary'ego, którzy mają być najważniejszymi gośćmi. Zobaczcie, jakie zamieszanie.

Jakiś czas temu kolorową prasę obiegła informacja o tym, że najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów zaręczył się. Brooklyn do tej pory nie był zbyt stały w uczuciach i przez ostatni kilka lat u jego boku pojawiło się kilka partnerek. Tym razem jednak wydaje się, że jego serce zostało zdobyte na dobre. Z fotomodelką Nicolą Peltz zadebiutował podczas przyjęcia bożonarodzeniowego w domu swoich rodziców.

Wydaje, że to może być właśnie ta jedyna, bo młodzi są bardzo zakochani, zaręczyli się, a rodzina Beckhamów już planuje wielką ślubną imprezę. Najważniejszymi gośćmi mają być Meghan i Harry, dlatego wszystko kręci się wokół ich grafiku.

Meghan i Harry gośćmi na weselu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz

Brooklyn, który mieszka obecnie w Nowym Jorku, oświadczył się Nicoli Peltz trzy tygodnie temu. Obecnie para przygotowuje się do ślubu, który ma być medialnym wydarzeniem z udziałem gwiazd. Oczywiście we wszystko angażują się też Victoria i David Beckhamowie.

Będzie to jeden z najbardziej gwiazdorskich ślubów wszech czasów, pojawi się mnóstwo znajomych Davida i Victorii. Najważniejszymi gośćmi będą jednak Meghan i Harry – mówi informator Woman’s Day.

Dalej magazyn donosi, że rodzice pana młodego mają obsesję na punkcie rodziny królewskiej i naciskają na niego, żeby dostosował datę wydarzenia do grafików młodych Sussexów, którzy postawili nowożeńcom warunek.

Beckhamowie są zaprzyjaźnieni z Meghan i Harrym, bardzo zależy im na ich obecności. Wiedzą, że dzięki nim ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Jak wiadomo harmonogramy księcia i księżnej są tak napięte, że David i Victoria chcą jak najszybciej wysłać im zaproszenia. Ponoć postawili im warunek, że pojawią się, jeśli na ślubie nie będzie Kate i Williama.

Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko da się pogodzić, a już wkrótce będziemy świadkami pięknej uroczystości.


Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham z Nicolą Peltz

Brooklyn Beckham zaręczony

Brooklyn Beckham zaręczony

Brooklyn Beckham i Nicola PeltzBrooklyn Beckham i Nicole Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×