Sławomir Zapała to prawdziwy mistrz podrywu! Jego piękna żona ujawniła intymne szczegóły ich małżeństwa

Sławomir Zapała żona, życie prywatne

Sławomir Zapała żona, życie prywatne

Życie prywatne Sławomira Zapały

Sławomir Zapała jest autorem ubiegłorocznego hitu Miłość w Zakopanem. O ile na temat twórczości coraz popularniejszego śpiewającego aktora możemy powiedzieć sporo, o tyle o jego życiu osobistym wiadomo niewiele. Prywatnie Sławomir związany jest z piękną Magdaleną Kajrowicz, o której zresztą śpiewa w swoim słynnym przeboju. Para wyrasta na czołowych bohaterów kolorowej prasy, a świadczy o tym kolejny wywiad, którego fragmenty opublikował tygodnik Rewia.

Sławomir z żoną Magdaleną zdradzili tajemnice z życia prywatnego. Opowiedzieli na przykład o tym, gdzie i jak się poznali. Okazuje się, że para nawiązała znajomość nie w Zakopanem, a w… Hiszpanii. Magdalena pracowała jako kelnerka w jednym z tamtejszych barów. Jej przyszły mąż nie od razu zorientował się, że obsługuje go Polka, którą wkrótce poślubi:

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić po hiszpańsku. W odpowiedzi zaproponowałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem Polką – powiedziała Magda.

Dziewczyna tak bardzo spodobała się artyście, że ten postanowił jej wręczyć napiwek wysokości tygodniowego wynagrodzenia. Dopiero dziś piosenkarz przyznaje, że zakochał się w Magdzie od pierwszego wejrzenia.

Magdalena wróciła do Polski za namową Sławomira, z którym wspólnie założyli zespół Trzymamy się Zapały. Piosenki, które wypuszczali na rynek, bardzo szybko zyskiwały na popularności. Zapała do swoich teledysków angażował topowe polskie gwiazdy, takie jak: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik.

Ile dzieci ma Sławomir Zapała?

9 września 2016 roku urodził się pierwszy syn pary, który otrzymał imię Kordian. Chłopiec towarzyszy sławnemu tacie podczas koncertów, a tych jest coraz więcej. Wspólnie tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę, którą chcą powiększyć:

Na jednym dziecku nie skończymy – zapowiedział artysta.

Niemal w każdym wywiadzie Sławomir wyznaje, że szczęście w życiu zawodowym przekłada się na jego sukces w życiu prywatnym. Zapała podkreśla, że dzięki Magdzie pokonał kompleksy, a w zamian nauczył ją dystansu do świata.

Prawdziwy szał! Małgorzata Socha w stroju różowej landrynki zaświeciła pośladkami dla Sławomira! [WIDEO]

Sławomir Zapała zna swoją wartość! Zaśpiewał “Miłość w Zakopanem” i zarobił prawie jak Beyonce!

Boski Sławomir Zapała idzie jak burza! Zarabia fortunę i właśnie pokonał Lady Gagę i Britney Spears!


Sławomir Zapała i jego partnerka Magdalena Kajra Kajrowicz spodziewają się dziecka (fot. AKPA)

Sławomir Zapała i jego partnerka Magdalena Kajra Kajrowicz spodziewają się dziecka (fot. AKPA)

Sławomir Zapała - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Sławomir Zapała - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Sławomir Zapała - premiera spektaklu Skok w bok

Sławomir Zapała - premiera spektaklu Skok w bok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×