Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” zostanie ojcem! Wiemy, kiedy jego dziecko przyjdzie na świat

Sławomir Zapała zostanie ojcem (fot. AKPA)

Sławomir Zapała zostanie ojcem (fot. AKPA)

Sławomir Zapała zostanie ojcem

W polskim show-biznesie trwa w najlepsze baby boom. Narodzin dzieci oczekują m.in. Paulina Sykut-Jeżyna i Tamara Arciuch. Do grona szczęśliwych rodziców już wkrótce dołączą także Sławomir Zapała i jego żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz.

Sławek Zapała znany jest jako wykonawca muzyki, którą określa rock polo. Do występu w swoim najnowszym teledysku do utworu „Aneta” udało mu się nakłonić Małgorzatę Sochę. Poza tym możecie go znać z cyklu „Fura gwiazd” w „Dzień dobry TVN”, w którym nakłaniał polskie gwiazdy do wspólnego muzykowania w samochodzie.

Zobacz: Małgorzata Socha w klipie „Aneta” Sławomira Zapały [WIDEO]

Sławek, który z wykształcenia jest aktorem, już wkrótce znowu pojawi się w serialu „Blondynka„. Mówi się także o tym, że ma zatańczyć w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” (zobacz więcej). Niedługo będzie się też sprawdzał w całkiem nowej roli – ojca. Zdradził to Klaudii Wiśniowskiej w programie „Na tapecie” w Superstacji.

Poznaliśmy się w Stanach pięć lat temu i tak to trwa do dziś – tak Sławek wspominał w „Na tapecie” początki swojego związku. – Sam się dziwię, że żona tyle wytrzymuje. Żona pracowała tam w barze, a ja najpierw byłem na warsztatach, potem dorabiałem przy zrywce azbestu. To był taki naturalny etap, tęskniliśmy za ojczyzną. Ja na przykład bardzo tęskniłem za polskim chlebem, no i teraz przyjechaliśmy. Przywieźliśmy ten american dream, to takie podejście do życia do ojczyzny. Teraz dużo się będzie działo! Czekamy! Jesteśmy bojowo nastawieni, rodzinnie też… Za miesiąc pojawi się dziecko! No czekamy, czekamy – wyznał Sławek w rozmowie z Klaudią Wiśniowską.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć spełnienia się w nowej życiowej roli. Gratulujemy powiększenia się rodziny! 🙂

Zobacz także: Sławomir Zapała w „Tańcu z gwiazdami”?

Sławomir Zapała i jego partnerka Magdalena Kajra Kajrowicz spodziewają się dziecka (fot. AKPA)

Sławomir Zapała i jego żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz spodziewają się dziecka (fot. AKPA)

Sławomir Zapała zostanie ojcem (fot. AKPA)

Sławomir Zapała zostanie ojcem (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×