Szukaj

Sławomir zrobił fanom niespodziankę! Z okazji Dnia Dziecka pokazał zdjęcia syna!

Sławomir - zdjęcia z synem

Sławomir - zdjęcia z synem

Sławomir, z okazji Dnia Dziecka dla swoich fanów przygotował niespodziankę. Muzyk na Instagramie opublikował zdjęcia z synem. 

Sławomir to nadal jeden z popularniejszych polskich muzyków. Zarówno na scenie, jak i w prywatnym życiu towarzyszy mu Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Para tworzy bardzo zgrany duet i jak zgodnie przyznają małżonkowie, nie nudzą się w swoim towarzystwie. Zwłaszcza, że starają się mieć momenty tylko dla siebie:

Staramy się mieć momenty tylko dla siebie. Jeżeli jest się, że tak powiem, w firmie czternastoosobowej, to nie da się w pełni wyłączyć z tej pracy – podkreślał Sławomir w wywiadzie dla TVP.

Artyści wspólnie wychowują syna Kordiana i starają się dbać o jego anonimowość. Właśnie dlatego prawie nigdy nie pokazują zdjęć chłopczyka. Z okazji Dnia Dziecka muzyk zrobił jednak wyjątek. W sobotę wrzucił do sieci niezwykłe zdjęcia z wakacji, które rodzina spędzała w trójkę:

Wszystkim DZIECIOM życzę dzisiaj tego, aby beztroski czas trwał jak najdłużej. Życzę Wam miłości, rock polowych rodziców, uśmiechu, słodkości i dobrej muzyki. A jeśli znajdziecie dzisiaj kałużę… to wiecie co robić!!! –

Fani zareagowali niemal natychmiast:

  • Życzcie ode mnie wszystkiego najlepszego Kordianowi!
  • Cudnie!❤️Pozdrawiam Kochani!
  • jak cudownie

Spójrzcie tylko na te urocze zdjęcia.

Zobacz: Ujawniono porażające zarobki gwiazd! Edyta Górniak, Sławomir i Beata Kozidrak zgarną krocie na wakacyjnych koncertach! Kto jeszcze?

Zobacz: Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: „Przekroczyliście granice”

Zobacz: Sławomir ma hollywoodzkie zachcianki. Bez tego drobiazgu w garderobie nie wyjdzie na scenę!


slawomir1slawomir2
slawomir3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×