Sławomir Peszko pochwalił się żoną. Internauci nie mogą przestać zachwycać się jej urodą. Ania to piękność na miarę miss

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko dodał zdjęcie z żoną Anną. Parze udzielił się już bożonarodzeniowy klimat. Jak internauci zareagowali na ich wspólną fotkę?

Sławomir Peszko to jeden z najbardziej docenianych piłkarzy. Obecnie występuje na pozycji pomocnika w klubie Wieczysta Kraków. Wcześniej, przez dziesięć lat, grał w reprezentacji Polski. Mogliśmy też podziwiać jego zdolności w Wiśle Płock, Lechu Poznaniu, FC Koln, Parmie, Lechii Gdańsk i w Wiśle Kraków.

Piłkarz jest uwielbiany przez widzów m.in. za imprezowe usposobienie. Więcej opowiedział on o nim w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.  Jak wyznał:

Lubię się bardzo dobrze bawić, mogę pić do rana, ale nie będę prowadzić na kacu, o to w tym wszystkim chodzi.

Powiedział też o tym, że uwielbia memy internautów, którzy wyśmiewają w nich jego rzekomą skłonność do hucznych imprez. Zacytował fragment jednego z żartów:

Robert Lewandowski zdobył cztery guinessy w jednym meczu, a ja cztery guinessy co tydzień mogę strzelić. Wiesz z kim chciałbym walnąć setę? Z prezydentem Kwaśniewskim.

W życiu prywatnym Sławek jest związany z Anną. Ich ślub odbył się w 2009 roku. Para ma dwójkę dzieci: Wiktorię (ur. 2009) i Marcela (ur. 2014). Gwiazdor ma bardzo dobre relacje m.in. z Robertem Lewandowskim. Był nawet drużbą na jego ślubie. W często udzielanych wywiadach zawsze wypowiada się na temat swojego przyjaciela w pozytywny sposób.

Sławomir Peszko pokazał zdjęcie z żoną. Jak wyglądali?

Przyjaciel „Lewego” zamieścił na Instagramie fotki ze spotkania z innymi zawodnikami Wieczystej Kraków. Odbyło się ono w jednym z hoteli. Na pierwszym zdjęciu Sławek zapozował ze swoją żoną. Oboje stali na tle olbrzymiej choinki. Anna była ubrana w czarną suknię z wycięciem. Sławek z kolei wybrał ciemna koszulę i eleganckie spodnie. Ujęcie spodobało się jego fanom.

  • Pozdrowionka dla was.

  • Super para.

  • Spokojnie oddychamy panowie.

  • Wracaj do Wisły! Przydałby jej się taki gracz w obecnej sytuacji.

  • Cudownie wyglądacie.

  • Para jak milion dolarów.

To tylko niektóre z zamieszczonych przez nich komentarzy. Peszko dodał też fotkę z innymi piłkarzami. Zdjęcia z Anną i z kompanami z boiska możecie zobaczyć poniżej.

Kim jest Anna Peszko?

Anna Peszko związała się ze Sławkiem, gdy ten grał w Wiśle Płock. Szybko między nimi zaiskrzyło. Anna – w odróżnieniu od innych WAGs – raczej nie pojawia się zbyt często w mediach. Trzy lata temu udzieliła wywiadu na temat macierzyństwa. Wyjawiła, że jej mąż bardzo pomaga jej w wychowywaniu dzieci. Jak wyznała:

Wstawał ze mną i to dosyć często. A kiedy ja byłam już tak zmęczona, że nic nie słyszałam, nie budziłam się nawet, wtedy wstawał sam. Zresztą on bardzo przy dzieciach pomaga (…). Zawsze powtarzam, że nie ma go często, ale jak już jest, to na 100%. Bawi się z dziećmi, zabiera gdzieś, żebym ja sobie mogła odpocząć. Sławek lubi też gotować i często odpowiada za posiłki w naszym domu. No i wygłupia się z Wiktorią i Marcelem jak nikt!

Partnerka piłkarza prowadzi swoje konto na Instagramie. Często wrzuca na nie zdjęcia ze swoim mężem i z dzieciakami. Niektóre ujęcia możecie zobaczyć poniżej.


Sławomir Peszko z żoną

Sławomir Peszko z żoną

Sławomir Peszko z innymi piłkarzami

Sławomir Peszko z innymi piłkarzami

Sławomir Peszko z rodziną

Sławomir Peszko z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×