Sławomir Peszko miał wypadek. Pokazał połamaną rękę. „Pech mnie nie opuszcza”

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko poinformował w mediach społecznościowych, że doznał poważnej kontuzji – ma połamaną rękę. Jak doszło do wypadku?

Sławomir Peszko to były reprezentant Polski w piłce nożnej i dobry kolega Roberta Lewandowskiego. W historii sportu zapisał się nie tylko jako zawodnik z Orłem na koszulce – występował w biało-czerwonych barwach aż 44 razy, ale także kilkoma skandalami i serią memów, które powstały podczas jego kariery.

Obecnie występuje na pozycji pomocnika w polskim klubie Wieczysta Kraków. Prywatnie jest mężem jednej z piękniejszych polskich WAG’s. Poznał Annę, gdy grał w Wiśle Płock. Kiedy w 2008 roku piłkarz trafił do Lecha Poznań, jego narzeczona przeprowadziła się wraz z nim do stolicy Wielkopolski. Para stanęła na ślubnym kobiercu w styczniu 2009 roku. Mają dwoje dzieci. Córka Wiktoria urodziła się 5 października 2009 r., a syn Marcel przyszedł na świat 26 czerwca 2014.

Piłkarz jest bardzo aktywny w social mediach. To tam podzielił się z fanami wiadomością, że ma złamaną rękę.

Sławomir Peszko ma złamaną rękę

Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie, na którym Peszko pozuje w szpitalu. Twarz ma zasłoniętą maską ochronna, a rękę na temblaku. W opisie zdradził, że to złamanie. Pożalił się także, że nie opuszcza go pech.

Pech mnie nie opuszcza ..złamanie ręki które nie obejdzie się bez zabiegu – napisał.

Były reprezentant Polski doznał kontuzji podczas sparingu Wieczystej Kraków z Popradem Muszyna. Klub Przyjaciół Wieczystej Kraków podaje na Twitterze, że 36-letniego pomocnika czeka teraz dłuższa przerwa od treningów:

Niestety mamy dla Was złe wieści! Sławomir Peszko okupił występ w ostatnim sparingu z Popradem Muszyna złamaniem ręki. Będzie pauzował minimum 4 tygodnie…

Trener klubu Przemysław Cecherz opisał, jak doszło do złamania ręki przez byłego reprezentanta Polski:

Do urazu doszło w kontakcie z przeciwnikiem, ale Sławek nawet sam nie wyłapał dokładnie momentu, w którym to się stało. Po kilku minutach zaczął się łapać za nadgarstek, a wieczorem ręka zaczęła puchnąć. W piątek pojawił się u lekarza i okazało się, że doszło do złamania kości śródręcza.

Sławomirowi Peszko życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Sławomir Peszko złamał rękę

Sławomir Peszko złamał rękę

Sławomir Peszko złamał rękę

Sławomir Peszko złamał rękę

Kadra na Mundial 2018: Sławomir Peszko

Kadra na Mundial 2018: Sławomir Peszko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×