Nie tylko Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny uwielbiają batony od Anny Lewandowskiej. Po zdrową przekąskę sięgnął także inny piłkarz

Anna Lewandowska, Sławomir Peszko je batony od Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska, Sławomir Peszko je batony od Anny Lewandowskiej

Sławomir Peszko je zdrowe batony od Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych kobiet w Polsce. Trenerka skupia wokół siebie wielu fanów. Jej profil na Facebooku polubiło już ponad milion użytkowników.

Lewandowska od lat prowadzi swojego bloga z poradami dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Niedawno wydała swoją drugą książkę i trzecią płytę. Jeśli ktoś myślał, że na tym poprzestanie, to bardzo się pomylił. Żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się otworzyć kolejny biznes. Po sukcesie, jakim był sklep z gadżetami, teraz poszła o krok dalej. Anna sprzedaje bowiem żywność sygnowaną swoim nazwiskiem.

Zobacz: Anna Lewandowska sprzedaje produkty spożywcze! Buraki, szpinak, batony… Znamy ceny! 

Największą popularnością cieszą się oczywiście batony. Nic dziwnego, w końcu reklamuje je sam Robert Lewandowski. Piłkarz wielokrotnie przyznawał, że to właśnie one dają mu siłę. Do spróbowania tej zdrowej przekąski przekonał już Wojciecha Szczęsnego. Teraz na batona zdecydował się kolejny piłkarz. Sławomir Peszko zamieścił na Instagramie zdjęcie, jak posila się przekąską na chwilę przed treningiem. Dumna ze swojego przyjaciela Anna Lewandowska także opublikowała fotografię.

Próbowaliście już batonów od Anny Lewandowskiej?

Zobacz: Anna Lewandowska ćwiczy z Sarą Boruc i Dominiką Grosicką. Uwagę fanów zwraca jednak coś zupełnie innego

Sławomir Peszko je batony Anny Lewandowskiej

Sławomir Peszko je batony Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski lubi czytać książkę Szybki numer autorstwa duetu James Patterson, Michael Ledwidge

Batony od Anny Lewandowskiej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×