Szukaj

Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: „Przekroczyliście granice”

Sławomir i Kajra o katastrofie smoleńskiej

Sławomir i Kajra o katastrofie smoleńskiej

Sławomir Zapała i Kajra przekroczyli granice dobrego smaku. Małżonkowie w rubaszny sposób żartowali sobie z katastrofy smoleńskiej. Ich mało zabawne słowa wprawiły internautów w osłupienie.

10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem rozbił się samolot, którym polska delegacja państwowa leciała do Katynia na uroczystości upamiętniające 70. rocznicę mordu NKWD na polskich oficerach. W wielkiej katastrofie zginęło aż 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Feralnego dnia tragiczną śmierć ponieśli również ministrowie, parlamentarzyści, szefowie centralnych urzędów państwowych, dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych, oficerowie Biura Ochrony Rządu i członkowie załogi tupolewa, a także zaproszone na uroczystość osobowości polskiej kultury. Od 9 lat Polacy obchodzą rocznicę tragicznego w skutkach lotu w wielkiej zadumie.

Okazuje się, że nie wszyscy tak samo mocno przeżywają rocznicę tej nieprawdopodobnej tragedii. Jednym z prześmiewców jest Sławomir Zapała ze swoją małżonką Kajrą. Piosenkarz znany ze swoich niewybrednych tekstów, którymi karmił widzów miedzy innymi w teleturnieju Big Music Quiz, w towarzystwie żony gościł niedawno w popularnym programie Jarosława Kuźniara. Sławomir i Kajra podczas rozmowy z dziennikarzem zrobili sobie niestosowne żarty z katastrofy smoleńskiej. Jadąc autem w okolicy Placu Piłsudskiego w Warszawie małżonkowie nie powstrzymali się od zaskakujących komentarzy:

 O! Co tu się dzieje? – spytał Sławomir.

Kuźniar przypomniał, że jest 10 kwietnia, czyli dziewiąta rocznica katastrofy smoleńskiej. Do rozmowy dołączyła się błyskotliwa Kajra:

No tak, urodziny Don Vasyla – odpowiedziała Kajra.

Chodziło mi o inny 10 kwietnia. Żandarmeria wojskowa, pomnik smoleński – sprostował Kuźniar.

Don Vasyl ma rozmach – skwitował Sławomir.

Żarciki Sławomira i jego żony wypowiedziane w rocznicę wielkiej tragedii wprawiły w osłupienie cały internet. Obserwatorzy kariery autora hitu Miłość w Zakopanem nie kryli swojego wielkiego oburzenia zachowaniem artysty:

  • To już trzeba chyba sięgnąć dna, żeby śmiać się z takich rzeczy
  • Jakim debilem trzeba być, żeby żartować z katastrofy smoleńskiej i śmierci prawie setki ludzi
  • Ciekawe, czy by to tak cię śmieszyło, jakby to twoi bliscy tam zginęli pajacu
  • Przekroczyli granicę, a ja już nie mogę patrzeć na jego twarz i ten wąs

Warto wspomnieć, że Sławomir Zapała ulubieńcem konserwatywnego w swoich poglądach prezesa TVP Jacka Kurskiego, przez co jego żarcik w temacie Smoleńska wydaje się jeszcze bardziej zaskakujący.

Co myślicie o zachowaniu Sławomira i jego żony?

Zobacz: Sławomir ma hollywoodzkie zachcianki. Bez tego drobiazgu w garderobie nie wyjdzie na scenę!

Zobacz: Oszalejecie na widok Kajry w bikini! Żona Sławomira ma figurę jak 20-latka!

Zobacz: Ale jaja! Barbara Kurdej-Szatan wyleciała na drugi koniec świata i spotkała… Tak, to nie jest żart! Jej reakcja mówi wszystko!


Sławomir Zapała z żoną Magdaleną – TVP, wiosenna ramówka 2018

Sławomir Zapała z żoną Magdaleną – TVP, wiosenna ramówka 2018

Sławomir i Kajra – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Sławomir i Kajra – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Sławomir

Sławomir

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×