Po ostatnim koncercie Sławomira i Kajry nie cichną plotki. Po tym, jak zachowywali się za kulisami tabloidy weszą kryzys

Sławomir Kajra

Sławomir Kajra

Sławomir i Kajra przechodzą kryzys? Tabloid poinformował jak zachowywali się za kulisami koncertu. Te doniesienia nie brzmią dobrze. Co na to sami zainteresowani?

Sławomir i Kajra to para, która szturmem wdarła się do show-biznesu. Piosenkarz podbił serca swoich fanów przebojem Miłość w Zakopanem, a ten utwór zdecydowanie był trampoliną do kolejnych etapów jego kariery. Płyty muzyka zaczęły sprzedawać się jak szalone, a on sam zyskał popularność, której chyba się nie spodziewał. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i świetnie odnajduje się w nurcie rock-polo. Taneczne przeboje, które tworzy, są wielkimi hitami i nie może ich zabraknąć na masowych imprezach.

Od samego początku u jego boku jest ukochana żona Magdalena, która występuje pod pseudonimem Kajra. Zapewnia mu ona chórki, a także zmysłową choreografię. Zakochani są już wiele lat po ślubie i wspólnie wychowują synka, Kordiana. Po ostatnim koncercie pary aż huczy od plotek o kryzysie w ich małżeństwie.

Kajra i Sławomir przechodzą kryzys? Co się dzieje w ich małżeństwie?

Kajra i Sławomir uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Łączy ich nie tylko wspólna praca, ale przede wszystkim gorące uczucie. Pojawiając się na ściankach i koncertach, nie szczędzą sobie czułości. Po ostatnim z występów media obiegły plotki o kryzysie w ich relacji. Co się dzieje?

Kajra i Sławomir podczas wczorajszego festiwalu weselnych przebojów Polsatu zachowywali się bardzo dziwnie. Wyraźny był jakiś zgrzyt między nimi. Można powiedzieć, że za kulisami wręcz się unikali. Tylko w sytuacjach zawodowych typu występ, zdjęcia, wywiad na ściance uśmiechali się i byli ze sobą. Pamiątkowe fotografie przy jeziorze robiła jej dziewczyna z PR-u stacji, bo Sławomir był zajęty rozmowami z zespołem. Magda ewidentnie była przygaszona – zdradził informator Pomponika.

Reporter wspomnianego portalu był obecny podczas Festiwalu Weselnych Przebojów, na którym wystąpili małżonkowie i wprost zapytał ich o kryzys w małżeństwie.

Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku – skwitował Sławomir.

Kajra również nie unikała odpowiedzi na pytania o ewentualne problemy w związku. W odpowiedzi wróciła pamięcią do ślubu ze Sławomirem.

Powiedzieliśmy sobie „tak” 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski – stwierdziła Magdalena.

Wygląda na to, że zaobserwowane zachowanie małżonków za kulisami koncertu mogło wynikać jedynie z ogromu pracy, a nie z problemów w związku. Jak myślicie?


Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Komentarze

 • Gość Erato pisze:

  Jeden przebój i jedzie na tym od kilku lat. I zarabia i udaje kogoś kim nie jest. Jest nieciekawym egzemplarzem z piękną żoną, na którą nie zasługuje. Nie wróżę dobrze temu związkowi.

 • Gość pisze:

  Czy autorka artykułu nie wie co to są „ciche dni”?! No to gratuluję i podziwiam!

  • Gość pisze:

   Ja nie wiem. Jesteśmy razem 19 lat, 14 po ślubie. Nigdy nie było cichych dni. Rozmawiamy i wszystko wyjaśniamy na bieżąco jak mamy odmienne zdanie.

 • Gość pisze:

  Jeszcze niejeden numer wymyśla aby być gdy talentu brak. W tym są dobrzy. Powodzenia bo są gorsi. Niech skonsultują że Schrajberami

 • Michał pisze:

  Kto płaci i ile za to, żeby ona tylko się pokazała i trochę postękała. Bo głosu to ona nie ma absolutnie żadnego. Te jej występy to ściema i nonsens.

  • Gość Rea pisze:

   Ksjra wywindowała się na plecach męża wykonawcy jednego przeboju a teraz udaje gwiazdę, jej ten niby śpiew to jakieś jęki, stękania

 • Gość pisze:

  Aby by pisać o nich. Bo nic się nie dzieje wokół nich

 • Bubuś pisze:

  Może się pokłócili i już.

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak inni proste nie wydaje mi się wszystkich łączy kasa i zenada myśle źe mnie zostawi też mam taką nadzieje a ja biorę psa kota rybki to bierz powodzenia skolim na esce a gdzie nasza barbie dawno temu był sóbie wesóły chłopiec a z zielonych tarasów wyszła paskudna szkarada zakończenie juz znacie ha ha i to tyle

 • Ula pisze:

  Łączy ich Kasa!!
  Proste jak drut.

  • Ewa pisze:

   Bycie że sobą 24 h na dobę i praca razem to najgorsze co może zniszczyć związek. Męczące na dłuższą mete i w pewnym momencie końcu coś się wypala.Nie życzę im źle ale taki układ nie jest dobry dla związku

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×