Sławek Uniatowski o swojej porażce w Tańcu z Gwiazdami: „Jest mi przykro…”

Sławek Uniatowski i Magda Soszyńska

Sławek Uniatowski o porażce w Tańcu z Gwiazdami

Wczoraj odbył się pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami. Według reguł, co tydzień z programu musi odpaść jedna osoba. W tym tygodniu wypadło na Sławka Uniatowskiego i Magdę Soszyńską. W programie zatańczyli foxtrota i otrzymali od jurorów 27 punktów.

Zobacz: Za nami pierwszy odcinek 4. edycji „Tańca z gwiazdami”! [relacja]

Sławek Uniatowski ochłonął już po wczorajszej porażce i opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym podzielił się refleksjami ze swoimi fanami:

Dziękujemy za głosy! To była wielka przyjemność i zaszczyt wystąpić w tym świetnie zrealizowanym programie.
Dziękuję Madziu, że poświęciłaś mi swój czas, jeszcze potańczymy, jesteś najlepsza!!!!!?Mam się dobrze i jestem spokojny. Jest mi przykro, bo bardzo zżyłem się z fantastyczną ekipą, pociesza mnie jednak fakt, że choć już sobie nie pohasam, to będę wpadał na treningi moich kolegów i koleżanek. Szkoda mi też Soszki, bo nigdy nie wygrała tego programu, a jest cudowną tancerką i jej się to należy.?? Kolejny partnerze taneczny Magdy Soszyńskiej, masz ją doprowadzić do finału i wygrać z nią ten program!!!!!!!?????

Dodał również, że pomimo tego, że odpadł nie załamuje się, bo dzięki temu będzie miał czas na nagranie kolejnej płyty. Zdradził również, że od ósmego odcinka nowego serialu pt. Skazane, będzie można usłyszeć jego utwory.

Kibicowaliście Sławkowi? A może od początku mieliście innych faworytów?

Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska w Tańcu z gwiazdami 4

Sławek Uniatowski i Magdalena Soszyńska w Tańcu z gwiazdami 4


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×