Sławek Uniatowski przefarbował się na jasny blond. Opinie fanów podzielone. „Ktoś tu się postarzał”

Sławek Uniatowski metamorfoza

Sławek Uniatowski metamorfoza

Sławek Uniatowski dba o każdy szczegół swojego wyglądu. Zawsze nienagannie wyglądający wokalista zaskoczył wszystkich zmianą koloru swoich włosów. Teraz jest blondynem.

O Sławku Uniatowskim zrobiło się głośno, gdy wziął udział w czwartej edycji Idola. Od tego czasu minęło już 15 lat, a on sam zdążył przejść ogromną metamorfozę. Obecnie uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Może pochwalić się świetnym ciałem i nienagannymi stylizacjami – zawsze ubrany jest z wielką klasą. Dziś należy do czołówki polskich wokalistów, ale zanim tak się stało, musiał zawalczyć o swój „kawałek estrady”.

Wiosną 2005 wziął udział w czwartym sezonie programu telewizji Polsat Idol. Dotarł do finału, w którym zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór Będzie to, co musi być, wydany na jej płycie pt. Kochać. Po Idolu zrealizował płytę, która ostatecznie nie ukazała się. I zaczęły się schody. Sławek zamiast śpiewać na wielkich estradach, grywał w małych warszawskich klubach i restauracjach. Swoją debiutancką płytę wydał dopiero w 2018 roku, czyli 13 lat po debiucie w talent-show. 

Prawda jest taka, że zaraz po programie „Idol”, będąc dwudziestoletnim chłopakiem, podpisałem feralny kontrakt. Nie pokazałem go prawnikowi i musiałem później za to zapłacić. Ten kontrakt uniemożliwił mi robienie tego, co kocham – i to przez wiele lat.W końcu, po dziesięciu latach, za porozumieniem stron, osiągając kompromis, udało się zamknąć kontrakt – opowiadał w „Gali”.

Uniatowski mógł się załamać, ale znalazł ukojenie w regularnych ćwiczeniach. Wszelkie swoje nałogi zamienił na siłownię. Teraz ćwiczy pięć razy w tygodniu i – jak sam twierdzi – dobrze mu to robi.

Zacząłem ćwiczyć, zacząłem bardziej dbać o siebie i zauważyłem, że ludzie widzą, że wkładam dużo pracy we własną fizyczność. Inaczej zaczęli mnie odbierać, co jest z jednej strony fajne, z drugiej strony smutne. Ale jak cię widzą, tak cię piszą – mówił w NaTemat.

Zmiana wyglądu pozwoliła Sławkowi poczuć się pewniej w życiu i na scenie. Aktualnie wokalistka ze swoją posągową sylwetką,  nienagannie ubrany i w modnej fryzurze może uchodzić za wzór do naśladowania.

Sławek Uniatowski blondynem

Dziś jednak Sławek Uniatowski zaskoczył fanów swoja nową fryzurą. Zmiana koloru włosów nie wszystkim przypadła do gustu.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Sławek Uniatowski (@uniatowski) on

Niektórzy fani byli zaskoczeni metamorfozą:

  • Mam nadzieję, że to tylko eksperyment i tylko na chwilę.
  • Zdecydowanie lepiej było wcześniej.
  • Oj nie…to tak jakby nastoletnia dziewczynka wypchała sobie stanik piłeczkami tenisowymi. Zdążysz jeszcze mieć siwe włosy.
  • Ktoś tu się postarzał.

A wam jak się podoba?


Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - 40. urodziny Omeny Mensah

Sławek Uniatowski - 40. urodziny Omeny Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×