Katarzyna Skrzynecka ma problem z sąsiadami. Nieźle ją urządzili. Opublikowała wideo

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka poinformowała o problemie z sąsiadami. Od kilku miesięcy nie ma spokoju we własnym domu. Opublikowała nagranie, które przyprawia o dreszcze.

Katarzyna Skrzynecka rozpoczynała swoją karierę lata temu. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 1985 roku. Zagrała wtedy filmie Pewnego letniego dnia. Z czasem zaczęła występować w teatrach Metro, Evita i Chicago. Wielokrotnie udowadniała też, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Seriale Wow, Bao-Bab, czyli zielono mi Bulionerzy są na to potwierdzeniem.

Poza talentem aktorskim Kasia ma jeszcze inny – świetnie śpiewa. Do tej porty nagrała sześć albumów. Ostatni z nich ukazał się dekadę temu. Zdaje się, że miały na to wpływ inne zobowiązania aktorki. Gwiazda w 2014 roku wystąpiła w pierwszej edycji programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który wygrała. Od kolejnej edycji zasiada w panelu jurorskim i ona ocenia występy innych gwiazd.

Katarzyna Skrzynecka idealnie pogodziła życie prywatne z pracą. W 2007 roku związała się z mistrzem Polski i Europy w fitnessie – Marcinem Łopuckim. Para po dwóch latach stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne „tak”. W 2011 roku na świat przyszła ich córka Alikia.

Katarzyna Skrzynecka ma problem z sąsiadami

Gwiazda ma na głowie wiele obowiązków. Nic dziwnego, że potrzebuje czasem odrobiny spokoju. Katarzyna prężnie rozwija swoje konto na Instgaramie. Jej publikacje obserwuje ponad 170 tysięcy ludzi. To tam wyżaliła się na niekończący się remont w mieszkaniu sąsiadów:

Wymarzona chwila spokoju w domu… remont u sąsiadów… od 08:00 rano i tak codziennie… od sierpnia!!! – poinformowała.

Swój wpis opatrzyła hasztagami takimi jak „łeb mi pęka”.

Fani Kasi od razu wsparli swoją idolkę. Jedni utożsamiali się z podobnym problem, inni natomiast zapraszali do swojego domu:

  • Dobrze ze od 8, u nas ciągną od 7 do 22 nawet w niedzielę
  • Kaaaasiu! Biedna Ty! Zapraszam do Berlina!
  • Jeeeeeezuuuuuu ale że od sierpnia? To może to nie remont tylko dentysta dla słoni albo mamutów? Boruje im wielkie zamrożone kły???
  • Pani Kasiu sprzedać mieszkanie i kupić dom pod Warszawą

A wy jak radzicie sobie z remontami sąsiadów?


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka – TeleKamery 2020

Katarzyna Skrzynecka – TeleKamery 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×