Szukaj

Jessica Mercedes zamknęła Instagram. Tego było już za wiele

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Skandal z udziałem Jessiki Mercedes od dwóch tygodni jest pożywką dla tabloidów. Blogerka nie wytrzymała ciśnienia i zmieniła swój profil na Instagramie na prywatny.

Jessica Mercedes jako blogerka modowa szybko zbudowała swoją pozycję. Jej marka odzieżowa miała być hitem, a stała się kitem. Na dodatek skompromitowała znaną szafiarkę. Okazało się, że  t-shirty z metką Veclaim zostały wyprodukowane przez popularną i tanią markę Fruit of the Loom. Klientki, które traktowały markę Jess jako synonim luksusu na miarę La Manii, poczuły się oszukane.

Szafiarka starała się wyjaśniać, skąd metka innej marki na jej produkcie. Twierdziła, że wraz z pracownikami wybrali firmę, która jest ekspertem w dziedzinie tworzenia dobrej jakości produktów basicowych i na nich budowali linię kreatywną części kolekcji.  Ale większość internautek nie uwierzyła w te argumenty. Sprawę bada Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który sprawdza, czy Veclaim celowo wprowadzało klientów w błąd.

Jessica Mercedes zamknęła profil na Instagramie

Atakowana przez fanów i media Jessica zdecydowała się w czwartek na zmianę statusu swojego profilu na Instagramie. Od teraz jest on prywatny.

Cześć wszystkim… Już nie wszystkim. Zamknęłam pierwszy raz w życiu profil – poinformowała blogerka.

Jess wyjaśniła, że jej decyzja jest związana z komfortem jej followersów.

Dlaczego? Bo chciałabym, żebyście byli tu tylko wy, moi obserwatorzy i ewentualnie klienci Veclaim. Nie przyjmuje tutaj nowych osób. Chciałabym, żebyście mogli się swobodnie wypowiadać i do mnie pisać, co czujecie – stwierdziła.

W kolejnej części relacji szafiarka stwierdziła, że ma ochotę na kontakt ze swoimi fankami, ale najchętniej w wiadomościach prywatnych.

Dzisiejszy dzień chcę poświęcić na rozmowy z wami, szczególnie w wiadomościach prywatnych. Proszę, piszcie do mnie. Chcę wiedzieć, co wy uważacie, a nie ludzie, którzy nie obserwowali mojego profilu, nie trzymali mojej rzeczy w ręku… Bardziej chodzi mi o to, że ktoś się pojawia znikąd, coś pisze i znika… – tłumaczyła.

Myślicie, że Jessice uda się jeszcze odzyskać zaufanie i pozycję na rynku mody?


Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Jessica Mercedes – oświadczenie ws. t-shirtów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×