Skoki narciarskie w TVN i pierwszy skandal. Nie na taką transmisję liczyli fani. W sieci aż huczy

Skoki w TVN

Skoki w TVN

TVN po raz pierwszy transmitował skoki narciarskie. W sobotę rozpoczęła się 43. edycja Pucharu Świata. Jak wypadł debiut stacji? Internet aż huczy.

TVN po raz pierwszy transmitował skoki narciarskie. Ulubiona dyscyplina Polaków do tej pory kojarzyła się wyłącznie z Telewizją Publiczną. Jak zmianę komentują fani? Co piszą w sieci?

Skoki narciarskie po raz pierwszy na antenie TVN

Tegoroczny Puchar Świata w skokach narciarskich po raz pierwszy można oglądać na antenie TVN, Eurosportu i serwisie Player.pl. To zaskoczenie, że ulubiona dyscyplina Polaków nie będzie transmitowane przez telewizję publiczną. Wyjątek stanowić będą jedynie zawody w Wiśle i Zakopanem.

W TVN mamy bezkonkurencyjną ofertę rozrywkową, świetne seriale, niedoścignione w swojej kategorii newsy, najlepszą telewizję śniadaniową, a teraz dodatkowo jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tej zimy – skoki narciarskie. Ucieszą się z niej widzowie naszego głównego kanału i wszyscy fani skoków w Polsce. Damy z siebie wszystko, by zobaczyli tę kultową dyscyplinę w niespotykanej dotąd odsłonie – zapowiadał Edward Miszczak, dyrektor programowy telewizji TVN.

Obietnicy dotrzymał i już w sobotę można było obejrzeć zmagania skoczków w rosyjskim Niżnym Tagile. Reprezentanci Polski nie zachwycili. Najlepszy z nich Kamil Stoch zajął piąte miejsce, po pierwszej serii był dopiero 20. Dawid Kubacki zawody zakończył na 13. pozycji. Po pierwszej serii odpadli: 32. Piotr Żyła, 45. Jakub Wolny i 48. Andrzej Stękała. Zawody wygrał Niemiec Karl Geiger.

Tym, jak pokazano skoki, nie są zachwyceni fani dyscypliny. Po pierwsze narzekają na reklamy, które zakłócają odbiór i powodują, że nie mogą obserwować całych zawodów.

 • Skoki narciarskie w TVN to totalny festiwal reklam.
 • Nie moge z tą reklama w trakcie serii – piszą.

Ze względu na słabą dyspozycję naszych skoczków, pojawiły się też żarty:

 • W TVP lepiej skakali.
 • Dmucha im ktoś pod narty na tym TVN?
 • Od czasu przejęcia transmisji skoków narciarskich przez TVN od TVP, forma naszych skoczków drastycznie spadła – napisał na Twitterze polityk PiS Arkadiusz Mularczyk.

 • Ciekawi mnie czy Prezes Jacek Kurski ogląda skoki na TVN?

Jak pójdzie naszym jutro? Niedzielny konkurs Pucharu Świata w Niżnym Tagile transmitować będzie TVN oraz Eurosport. Początek zawodów o godzinie 16.00. O godzinie 14.30 rozpoczną się kwalifikacje. Będziecie oglądać?

 


Polscy skoczkowie narciarscy

Polscy skoczkowie narciarscy

Polscy skoczkowie narciarscy

Polscy skoczkowie narciarscy

Polscy skoczkowie narciarscy

Polscy skoczkowie narciarscy

Komentarze

 • Gość Felixa pisze:

  Zupełna masakra, brak emocji, jakieś durne reklamy. TVN jest dobry w sianiu nienawiści do rządu, pouczaniu ciemnogrodu jak należy żyć, programach typu agencja towarzyska oraz sztuce kochania Rudego 107 i akolitów. To jest nie tylko szwabska stacja to jest antena ANTYPOLSKA !!!

  • Gość pisze:

   Bzdura za bzdurą… można tak myśleć ? Przepraszam bo to brak jakiegokolwiek myślenia tylko papką z TVP

 • Gość pisze:

  Jestem wyborcą PiS ale nie mam w sobie tyle jadu co wielbiciele TVN . Chyba o czymś to świadczy.Ubolewam jak TVP nazywana jest k…. szczujnia itp.Zastanowcie się dla kogo jest przeznaczony TVN z programami typu „królowe życia i”.No każdy ogląda według swojego poziomu inteligencji.

  • Gość Manix. pisze:

   TVN jest Niemiecką telewizją .
   Więc chce aby Niemcy mieli władzę w Polsce jak w latach 2007-2015 gdy ich poddanymi byli Tusk PO i PSL .

 • Gość pisze:

  Odpalcie sobie skoki na Eurosporcie i przestańcie płakać, oglądam tam od kilku lat i żadnych problemów z reklamami. Łączmy się, a nie dzielmy na przekór polityce.

 • oliwa pisze:

  a skąd mają wziąć kasę jak nie z reklam tylko kur wizji jak z nieba spadają miliony z naszych ciezkich podatków

 • basia_61 pisze:

  Dla mnie obojętnie gdzie będzie transmisja ze skoków byle nie komentował p. Babiarz bardziej mi przeszkadzał oglądać transmisję niż pomagał. Skupiałam się bardziej na tym gdzie popełnia błędy w komentarzu oraz na jego emocjonalności i ekspresji niż na samych skokach. Szkoda że nie ma już w przestrzeni telewizyjnej p. Szaranowicza.

 • Gość pisze:

  Ta telewizja jest na tyle demokratyczna że nie może pokazywać emocji, zlewa Wszystkich jednakowo.

 • Gość pisze:

  Komentujący słabi i te reklamy!!!!!