Skandal w Hiszpanii! Pijany mąż Shakiry wyzywał policję

Gerard Pique wyzywa policję

Fotografia: lavanguardia.com

Aż ciężko w to uwierzyć, ale TEN Gerard Pique nie jest taki idealny. Właśnie w hiszpańskich mediach wybuchł skandal z mężem Shakiry, który to podobno obrażał na lewo i prawo funkcjonariuszy policji. Wszystko poszło o mandat, który policjanci wręczyli bratu Gerarda w zamian za jazdę pasem przeznaczonym dla autobusów i taksówek. Sam piłkarz był pod wpływem alkoholu i chyba liczył, że nie zostanie skojarzony ze względu na późną godzinę (noc z wtorku na środę).

Daliście mi ten mandat, bo liczycie na prowizję, bo nie macie pieniędzy. To wszystko prowadzi donikąd, bo zadzwonię do waszego szefa i wszystko rozejdzie się po kościach. Zadzwonię do twojego szefa, a ty stracisz włosy z głowy – grzmiał na policjantów Pique

 

Według relacji świadków, Pique wpadł w szał. Zgniótł mandat i wyzywał w najlepsze wszystkich dookoła. Twierdził też, że cała sytuacja została sprowokowana przez lokalne tabloidy.

 

Po całym zajściu Pique wystosował krótkie oświadczenie do mediów, w którym jednocześnie przeprosił za zaistniałą sytuację:

Moje słowa zostały podkręcone, ale, tak czy inaczej, czuję, że popełniłem błąd i to się już nie powtórzy

 

Czy czar idealnego męża, ojca i piłkarza przysł? I ciekawe, co na to Shakira?

 

Gerard Pique i Shakira

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×