Skandal w Ameryce! Snoop Dogg obraża fana-geja na Instagramie: Nie wracaj tu więcej, pedale!

Snoop Dogg

 

Gwiazdy zazwyczaj mają stalowe nerwy i na krytykę reaguję co najwyżej pobłażliwym uśmiechem. Takie zachowanie nie dotyczy jednak Snoop Dogga, któremu jeden z fanów skomentował zdjęcie na Instagramie serią spamujących tekstów. Raper postanowił zajrzeć na profil internauty i szybko wywnioskował po udostępnianych zdjęciach, że jest on gejem. Zamiast zablokować nachalnego użytkownika, udostępnił poniżający go status z jednym ze zdjęć skradzionych z jego profilu.

 

Widzę, że ty i twój chłopak lubicie wskakiwać na moją stronę. Ty pozbawiona szacunku dz…o. Chłopcze, idź obciągnij swojemu facetowi i nie wracaj tu więcej, pedale – grzmiał Snoop Dogg

 

Reakcja fanów muzyka była oczywista. W większości został skrytykowany za brak tolerancji i homofobiczny język. Niektórzy wytknęli mu, że sam jest ciemnoskóry i jak mało kto, powinien rozumieć przynależność do mniejszości szykanowanej przez społeczeństwo. Po pół godzinie wpis został usunięty.

 

Huffington Post przypomina, że Snoop Dogg już wcześniej posądzany był o homofobię. Komentując debiut Franka Oceana, stwierdził, że „niemęskie” zachowania akceptowane są w przypadku piosenkarzy, ale w świecie rapu „nie ma dla nich miejsca”. Snoop Dogg porównał hiphopowców do drużyny futbolowej.

 

Oficjalnie raper zapewniał, że nie ma problemu z gejami i że wśród jego znajomych są homoseksualiści. Niesmak jednak pozostał.

 

Snoop Dogg obraża geja

Snoop Dogg obraża geja

 

Snoop Dogg

Snoop Dogg


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×