Księżna Kate ma bliznę na głowie po operacji. Pojawiły się nieprzyjemne plotki. Jest oficjalny komentarz

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate świetnie maskuje bliznę na głowie, jednak czujnemu oku fanów rodziny królewskiej nic nie umknie. Zastanawiają się, skąd się wzięła prawie ośmiocentymetrowa skaza.

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków i wcale nie zmieniły tego liczne wywiady, których udzielili Meghan i Harry, w tym ten, w którym ujawnili, że to ona miała doprowadzić szwagierkę do płaczu w przededniu jej ślubu.

Fani rodziny królewskiej doceniają żonę Williama za to, że nie wychyla się przed szereg, jest powściągliwa i idealnie wywiązuje się z obowiązków. Kobiety zachwycają się jej stylizacjami. Podziwiana jest także za to, w jaki sposób wychowuje troje dzieci: George’e, Charlotte i Louisa.

Kiedy wielbiciele księżnej i monarchii dopatrzyli się prawie 8-centymetrowej blizny, zaczęły mnożyć się pytania, jak powstała? Na niektórych zbliżeniach twarzy księżnej widać sporą skazę po lewej stronie jej głowy. Nauczyła się świetnie ją ukrywać za pomocą kapeluszy i odpowiednich fryzur. Wiele osób zastanawia się jednak nad jej pochodzeniem.

Skąd się wzięła wielka blizna na głowie księżnej Kate?

Blizna bardzo intryguje fanów Kate. Były nawet teorie, że ten ślad to miejsce doczepiania włosów. Plotki zaczęły być tak nieprzyjemne, że głos zabrał rzecznik pałacu reprezentujący księcia Williama. Jakiś czas temu wyjaśnił w serwisie E! News, skąd księżna ma tę bliznę:

Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa – powiedział.

Dokładniej jest skutkiem operacji głowy, którą Kate przeszła jeszcze jako dziewczynka.

Jednak samo potwierdzenie, że skaza to ślad z przeszłości, to za mało dla fanów przyszłej królowej. Chcieli się upewnić, czy ze zdrowiem księżnej Kate na pewno wszystko jest w porządku.

Chirurg ocenia bliznę księżnej Kate

Daily Mail skontaktował się z chirurgiem, Johnem Scurrem, który stwierdził, że to był drobny zabieg:

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta – powiedział.

Co ciekawe, na próżno jest szukać zdjęć, na których wyraźnie widać bliznę księżnej. Jej fryzjerka doskonale dba o to, aby ją zakryć. Do tego idealnie dobrane nakrycia głowy i ślad jest niewidoczny.


Kate w domu opieki

Kate w domu opieki

Księżna Kate w Kornwalii spotkała dawnego nauczyciela

Księżna Kate w Kornwalii spotkała dawnego nauczycielaCatherine, Duchess of Cornwall is reunited with an old school teacher of hers after the tour of the National Maritime Museum Cornwall with Prince William, Duke of Cornwall on February 09, 2023 in Falmouth, England. Their Royal Highnesses are visiting Cornwall for the first time since becoming the Duke and Duchess of Cornwall., Credit:Avalon.red / Avalon

Księżna Kate

Księżna Kate

Komentarze

 • Gość pisze:

  Orędowniczka Kate rodem z rynsztoka już rozpoczęła szambiarskie popisy!

  • Gość pisze:

   Z rynsztoka to są akurat szambiarskie fanki zezowatej pokraki.
   Lochy kochają loche meg :)))

  • Gość pisze:

   o 15:09 O, proszę już jesteś. Wystarczyło, że raz gwizdnęłam, a ty już szczekasz. :)Nieźle cię wytresowałam, mimo że głupia jesteś niemożliwie. 🙂

  • Gość pisze:

   Nic nie potrafisz sama wymyślić, tepa karynko? 🙂
   Nawet powtarzasz moje słowa, jednocześnie potwierdzając, że jesteś locha 🙂
   Przecież to ja tresuje, a takie jak ty słuchają pani, nawet tego nie opanowałas, szambiarko?
   A może teraz APORT!!!, twoja pani chce posłuchać jak ujadasz :)))

 • Gość pisze:

  Ta informacja zmieniła moje życie! Teraz jeszcze pozostało szanownej pani autorce wyśledzić, w ilu miejscach Kate ma pieprzyki. :):):)

 • Gość pisze:

  o 11:09
  Czy ty musisz bronić Kate, atakując Meghan? Jesteś psychiczna!

  • Gość pisze:

   Skoro jakas debilka atakuje Kate to pokazuję jej błędy.
   A zezowata pokraka i tak nie ma znaczenia, jak ty w ogóle śmiesz zwracać się do mnie w ten sposób w dodatku z powodu byle lochy z jachtów:)). Szanuj panią, a teraz
   APORT!!!

 • Mrowki pisze:

  .Ten gość co mu nic nie pomogło ani olej wlewany przez lepetyne ani że mu coś wyciekło widocznie za dużo co gościu wlali ci i oby tylko uszami ci wyciekło !!!!! a tu proszę piękna babeczka mądra bystra !!! a ty gościu próbuj może inny olej lej ???!!! co za zazdrośnik !!!!!!!

 • Gość pisze:

  „Skąd się wzięła wielka blizna na głowie księżnej Kate?”
  Próbowali jej nalać trochę oleju do głowy, ale wyciekł uszami:)))

  • Gość pisze:

   Ojej, ale popatrz, wszystko w życiu jej się udało; ma fajną rodzinę, piękne dzieci i męża następcę tronu. Do tego jest lubiana i szanowana na świecie.
   A popatrz na swoją wytarta idolke meg – mąż debil myslacy o matce podczas smarowania penisa, dwa rude prosiaki i status najbardziej znienawidzonej celebrytki świata :)))
   To KTÓRA z nich jest mądrzejsza? :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×