16-letnia gwiazda TikToka popełniła samobójstwo. Za jej śmiercią stoi tragiczna historia

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar, szesnastoletnia gwiazda Tik Toka nie żyje. Nastolatka została znaleziona martwa w swoim domu. Jakie są przyczyny tej tragedii?

Siya Kakkar nie żyje. Była pełną życia i pomysłów nastolatka. Swoją kreatywnością dzieliła się w sieci. Niestety, rodzina potwierdziła doniesienia na temat jej śmierci. Dziewczyna popełniła samobójstwo 25 czerwca w New Delhi.

Dlaczego Siya Kakkar popełniła samobójstwo?

Siya Kakkar wyrosłą na jedną z wielu nastoletnich gwiazd Tik Toka, głównie publikowała filmiki z układami tanecznymi. Na Instagramie miała ponad 200 tysięcy obserwujących. Teraz jej profil pełen jest kondolencji od fanów dziewczyny.

Zaledwie godzinę przed samobójstwem opublikowała ostatnie wideo, na którym uśmiechała się i tańczyła. Manager gwiazdy, który rozmawiał z nią kilka godzin przed śmiercią, powiedział, że nie wyczuwał, żeby coś było nie tak, wręcz przeciwnie, Siya była w dobrym humorze.

Musi to wynikać z czegoś osobistego… Pod względem pracy dobrze sobie radziła. Zeszłej nocy rozmawiałem z nią o nowym projekcie i brzmiała normalnie – powiedział.

Najprawdopodobniej dotknął jej hejt, z którym sobie nie poradziła. Rodzina dziewczyny potwierdziła, że od dłuższego czasu dostawała groźby. Policja nie zna dokładnego powodu śmierci, ale cały czas bada tę sprawę.

Fotograf Viral Bhayani opublikował na Instagramie post, w którym wyraził, jak bardzo jest mu przykro. Apeluje też do młodych ludzi, żeby w razie problemów szukali pomocy, a nie targli się na włąsne zycie.

Smutna informacja. 16-letnia najsłodsza tik-tokerka @siya_kakkar zmarła w wyniku samobójstwa. Przed opublikowaniem, rozmawiałem z jej managerem Arjunem Sarinem, który rozmawiał z nią zeszłej nocy o współpracy przy utworze i powiedział, że była w dobrym nastroju i doskonale się czuła. Nawet on nie miał pojęcia, co się wydarzyło, że wybrała taką drogę. Przeglądając jej filmy, możemy powiedzieć, że była tak dobra w tym co robiła. To naprawdę smutne, że wybrała tę ścieżkę. Jeśli czujecie się źle i zmagacie się z depresją, proszę nie róbcie tego – napisał.


Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×