Siostra Roberta Lewandowskiego pozuje w bikini razem z Anią Lewandowską. „Na wdechu”. Internauci komentują

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Anna Lewandowska przebywa obecnie z córkami na Majorce, gdzie korzystają z hiszpańskiej pogody. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci zdjęcia, na których pojawiają się nie tylko jej córeczki, ale też goście. Okazuje się, że wśród nich jest Milena Lewandowska-Miros, która zdecydowała się na odważny post.

Robert Lewandowski obecnie przebywa w Sopocie, gdzie razem z kadrą przygotowuje się do Euro 2020. Wcześniej reprezentacja Polski była na zgrupowaniu w Opalenicy. Wówczas do ośrodka zawitały także partnerki i dzieci piłkarzy. Nie zabrakło Anny Lewandowskiej z córkami Klarą i Laurą.

Obecnie jednak trenerka przebywa na Majorce. Ania nie tylko odpoczywa, wzięła udział w licznych sesjach zdjęciowych promujących jej produkty, a także wraz z koleżankami – m.in. Pauliną Krupińską i Olą Dec – aktywnie spędzają czas, objeżdżając wyspę na rowerach. Okazuje się, że do Hiszpanii dotarła także jej szwagierka, Milena Lewandowska-Miros.

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała odważne zdjęcie w bikini

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Chociaż przez lata była zawodniczką siatkarskiej drużyny AZS Politechnika Warszawska, postanowiła zakończyć karierę sportową i skupić się na życiu rodzinnym. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Para doczekała się synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej słynny brat, a w 2020 roku urodziła im się córeczka.

Rok po porodzie Milena wróciła do świetnej formy, czego dowodem jest zdjęcie z Majorki. Siostra Lewego w komentarzu żartuje, że to fotografia na wdechu, ale to kokieteria, bo Miros wygląda świetnie.

Robienie zdjęć grupowych z @annalewandowskahpba to zawsze wyzwanie, tym bardziej w bikini #bikinibody #nawdechu #razsiezyje #weekendmood #summer

Tego samego zdania są także internauci:

  • Ja bym stała za tą wielką donicą z tyłu bo wszystkie jesteście SUPER HOT!
  • Super piękne kobiet, bez różnicy na to czy mamy tu czy gdzieś więcej cm ważne jest to jakie jesteśmy wewnątrz.
  • Wszystkie HOT!
  • każda z Was PETARDA!
  • Hahah, dajesz radę Mamuśka!
  • Rakieta!

Przesadna skromność przemówiła przez Milenę Lewandowską-Miros. W bikini prezentuje się znakomicie.


Milena Lewandowska-Miros na zdjęciu w bikini

Milena Lewandowska-Miros na zdjęciu w bikini

Milena Lewandowska-Miros pokazała weselną stylizację

Milena Lewandowska-Miros pokazała weselną stylizację

Milena Lewandowska - Dzień Matki 2021

Milena Lewandowska - Dzień Matki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×