Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

Zdjęcie (1) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[1/11] Ewa Chodakowska z siostrzenicą Vaneska

Zdjęcie (2) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[2/11] Smutna Ewa Chodakowska Facebook

Zdjęcie (3) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[3/11] Ewa Chodakowska na randce

Zdjęcie (4) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[4/11] 5. Ewa Chodakowska

Zdjęcie (5) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[5/11] Małgorzata Rozenek-Majdan i Ewa Chodakowska Instagram

Zdjęcie (6) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[6/11] Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Zdjęcie (7) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[7/11] Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - pary na balu TVN 2016

Zdjęcie (8) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[8/11] Ewa Chodakowska w sportowych butach

Zdjęcie (9) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[9/11] Ewa Chodakowska w kostiumie kąpielowym Dakotta marki Agent Provocateur

Zdjęcie (10) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[10/11] Ewa Chodakowska w bikini Khalessi Agent Provocateur za ok. 2500 pln

Zdjęcie (11) Ewa Chodakowska przeżywa dramat! „Wszystko nic nie warte. Nie byłyśmy na to przygotowane. Ani my – cała moja rodzina, ani…”

[11/11] Ewa Chodakowska na spotkaniu w Stacji Mercedes (fot. ONS)

Komentarze

×